Консервативні сили в парламенті намагаються врятувати Україну від падіння у ЛҐБТ-божевілля

ПОЛІТИКА
24 липня, 12:42
Консервативні сили в парламенті намагаються врятувати Україну від падіння у ЛҐБТ-божевілля
Фото: Publika

До Верховної Ради внесено проєкт закону про заборону пропаганди гомосексуалізму.

На сайті Верховної ради опублікували текст проєкту закону №3917 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансґендеризму". Авторами, як не дивно, є "слуги народу" Георгій Мазурашу та Олена Лис.

Метою законопроєкту є посилення охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства на законодавчому рівні. А також запровадження адміністративної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму або трансґендеризму.

Пояснювальна записка

Автори пишуть, серед аморальних загроз сучасності варто зазначити агресивну пропаганду гомосексуалізму і трансґендеризму, спрямованих на знищення інституту сім’ї.

«Викликає глибоку стурбованість зростаюча тенденція публічної пропаганди аморальних відхилень від конституційної норми сім’ї, зазначеній в статті 51 Конституції України, що унеможливлює виховання дітей в конституційному руслі, чим порушуються права дітей та їхніх батьків, тому запровадження адміністративної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансґендеризму є важливим кроком, якого давно очікує українське суспільство», – зазначають депутати.

Далі вони пишуть, відносно так званого "ґендерного" питання, що абсолютна більшість громадян України однозначно сприймає тільки дві статі – чоловічу і жіночу, і тільки такими, якими вони народились. Поняття "ґендерна рівність" означає у т.ч., що людина не народжується ні чоловіком, ні жінкою, а сама може вибрати собі стать.

«Незнанням людей справжньої суті, яка ховається за терміном "ґендер", спритно користуються гендерні організації, які просувають гендерне законодавство через парламент України, наслідком цього стало ухвалення Верховною Радою України у 2005 році Закону України №2866-IV: державна політика забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків спрямована на утвердження ґендерної рівності; недопущення дискримінації за ознакою статі».

«Таким чином, термін "ґендер" увійшов у наше законодавство та поклав початок широкій пропаганді гендерної рівності, яка по суті своєю є явною чи прихованою пропагандою гомосексуалізму та трансґендеризму, що випливає з визначення терміну "ґендер". Тому коли захисники ґендеру говорять про ґендерну рівність, насправді мають на увазі не статеву рівність між двома біологічними статями – чоловіком та жінкою, але ще й рівність між соціальними статями, яких, на думку ідеологів "ґендеру", є багато», – пишуть народні обранці.

Що пропонують депутати?

Пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею такого змісту:

1. Пропаганда гомосексуалізму або трансґендеризму, що може негативно вплинути на фізичне чи психічне здоров'я, моральний чи духовний стан та розвиток людини — тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000 грн) та на юридичних осіб у розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51000 грн).

2. Публічна пропаганда гомосексуалізму або трансґендеризму — тягне за собою накладення штрафу у розмірі п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85000 грн).

3. Пропаганда гомосексуалізму або трансґендеризму, а також сприяння такій пропаганді, — тягне за собою накладення штрафу у розмірі восьми тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (136000 грн). Ця норма особливо цікава, адже, якщо закон схвалять, це дозволить карати телевізійні канали й ЗМІ, які зараз активно лобіюють інтереси ЛҐБТ.

Чи приймуть даний проєкт важко сказати, зважаючи на те, що в парламенті аж надто багато представників грантових організацій, які пропагують "рівність". Але сам факт його внесення та ще представниками "слуг народу", які раніше пропонували давати 15 років тюрми за критику ЛҐБТ, втішає.

Читайте також:
Дерибан і рейдерство стали звичною справою для "слуг народу", котрі тимчасово стали владою.
19 вересня, 14:24
Попередні нотатки до виборчих забігів на місцеву дистанцію...
17 вересня, 14:54
"Слуги народу" показали свою некомпетентність і неспроможність бути владою.
17 вересня, 12:12
Народний обранець переконаний, що високі ціни сприятимуть енергетичній незалежності країни.
16 вересня, 12:48
Заувага до одкровень колишнього зеленого соратника.
11 вересня, 13:06
За рік у владі Володимир Зеленський і його люди не спромоглися реформувати жодну галузь.
11 вересня, 10:12