Конституція України утискає права українців і надає привілеї чужинцям

ПОЛІТИКА
18 квітня, 07:09
Конституція України утискає права українців і надає привілеї чужинцям
Фото: Facebook

Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!

Розповім про дефінітивний нігілізм як особливість провінційного світогляду. Так, Конституція України у Статті 11 зазначає, що держава сприяє «...розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України».

А як визначає поняття «національна меншина» Закон України «Про національні меншини в Україні»? Ну, гляньмо безпосередньо у текст цього нормативно-правового документа:

«Стаття 3. До національних меншин належать групи громадян України, які не є українцями за національністю, виявляють почуття національного самоусвідомлення та спільності між собою».

Тобто в Україну, наприклад, приїхали три китайці й прийняли громадянство. Вони «виявили почуття національного самоусвідомлення та спільності між собою» і так далі, і тому подібне.

То щó, вони тепер стали національною меншиною, для якої держава має утримувати школу, друкувати книжки, фінансувати канал телебачення? Не можна урівнювати діаспори з національними, тобто, автохтонними меншинами.

Всі прибульці, навіть в будь-якому поколінні, які усвідомлюють себе мовно, культурно та світоглядно приналежними до материнських націй, та які мають свої власні держави, є діаспорами. І вони, зрозуміло, повинні відповідно мати свої права.

Держава не зобов'язана нікому і ні в чому сприяти. Одне з її покликань — захищати права людини, в тому числі й право на самобутність, а от зберігати та розвивати свою самобутність чи асимілюватися в український етнос, і таким чином позбавитись комплексу меншовартості від усвідомлення своєї меншості, то вже природне право людини.

І насамкінець, раджу пригадати, які гасла ми чули від наших політиків у 1990-х (і навіть на початку 2000-х — прим. ред.) роках. Наведемо показові цитати із преси того часу:

  • «Держава народів України».
  • «Україна для демократів»
  • «Росіянам в Україні житиметься краще, ніж в Росії, євреям — краще, ніж в Ізраїлі, полякам краще, ніж в Польщі. А всім їм разом — краще, ніж українцям».
  • «Народи України... Народи Криму... Народи області... Народи району... Народи вулиці...».
Автор : Сергій Чаплигін
Читайте також:
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57