Контррозвідка припинила спробу ФСБ завербувати жителя Маріуполя

ВІЙНА
02 січня, 15:36
Контррозвідка припинила спробу ФСБ завербувати жителя Маріуполя
Фото: magnolia-tv.com

СБУ унеможливила спробу вербування місцевого підприємця.

Служба безпеки України продовжує викривати факти залучення українських громадян до конфіденційного співробітництва на користь спецслужб РФ.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

«Мешканець Маріуполя під час перетину державного кордону був затриманий представниками ФСБ РФ. Із застосуванням психологічного тиску його намагалися схилити до негласної співпраці для збору інформації про військовослужбовців Збройних Сил України та співробітників українських правоохоронних органів», – повідомляють в СБУ

У повідомленні наголошується, що ФСБівець вимагав від українця гроші за нестворення штучних перешкод під час здійснення ним та його колегами підприємницької діяльності.

У разі відмови працівник російських спецслужб, зокрема, погрожував закрити комерсанту в’їзд на територію РФ та унеможливити його зустрічі з близькими родичами, які там проживають.

Читайте також:
Торік у липні Володимир Зеленський наказав звільнити митників, підозрюваних у неналежній боротьбі з контрабандою.
28 серпня, 10:29
Служба безпеки України викрила механізм розтрати бюджетних коштів екскерівниками Укртрансбезпека на понад 100 мільйонів гривень.
25 серпня, 17:55
Начальник Головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Василь Малюк патронує тютюновий бізнес.
05 серпня, 14:51
Про останні шпигунські скандали в правоохоронних органах.
17 червня, 19:29
В спецслужбі зовсім вже заплутались в цифрах?
14 травня, 15:38
Закон "Про національну безпеку України" прямо визначає обов'язком СБУ здійснювати контррозвідувальний захист економічної безпеки держави.
28 квітня, 21:08