Конвертаційний центр і підозра Олейнікову

КРИМІНАЛ
24.10.2025, 15:38
Конвертаційний центр і підозра Олейнікову

Слідство згадує віцепрем’єра Любченка та «податкового генерала» Крамаренка.

Новину про викриття СБУ та НАБУ конвертаційного центру, до діяльності якого виявився причетним ексголова ДПС Євген Олейніков (отримав підозру), прочитали вже всі.

А я хочу нагадати про ексклюзивні подробиці цієї історії, які я публікував кілька років тому.

На одному із судових засідань ВАКС озвучувалися покази з телефонів фігурантів податкових схем, які мені вдалося записати. І там — прямо все по поличках.

Тож після підозри Олейнікову постає питання про долю інших героїв справи.

Мова про віцепрем’єра Олексія Любченка та його водія — «податкового генерала» Сан Санича Крамаренка, який виконував у податковій дуже важливі та пікантні завдання для тандему Любченка й Олейнікова.

Що з ними?
Загубили по дорозі?

Автор : Євген Плінський
Читайте також:
Кримінал
Сума збитків для держави внаслідок роботи схеми становить приблизно 36 мільйонів гривень.
18:05
Кримінал
Їх підозрюють в одержанні неправомірної вигоди за ухвалення рішення на користь власника групи «Фінанси і кредит».
вчора, 18:21
Кримінал
Суд залишив без змін запобіжний захід.
вчора, 16:57
Кримінал
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) розглядає апеляційну скаргу колишнього голови Офісу президента Андрія Єрмака/.
вчора, 13:30
Кримінал
Екссуддя Верховного Суду Прокопенко за три дні до підозри у «справі Князєва» переписав елітну квартиру на сина-детектива НАБУ.
вчора, 12:29