Корбан оголосив винагороду за голови винуватців ракетного удару по Дніпру

ВІЙНА
15 січня, 07:01
Корбан оголосив винагороду за голови винуватців ракетного удару по Дніпру

Відомий український громадсько-політичний діяч видасть $25 тисяч тому, хто підтвердить особу воєнного злочинця, який зробив пуск ракети.

Про це свідчить публічний допис, викладений на Telegram-каналі олігарха з Дніпра Геннадія Корбана, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, кожен воєнний злочинець має ім'я, яке потрібно встановити на 100% і зробити всіх, хто причетний до терористичного акту 14.І.2023 у Дніпрі загнаними у кут особами.

«Рашисти не безіменні. Кожен воєнний злочинець має прізвище, ім'я, звання, місце служби... Як і писав раніше, вже маю попередні дані про злочинців, зібраних із відкритих і конфіденційних джерел. Отже: 52 важкий бомбардувальний авіаційний полк (військова частина 33310), місце – село Шайковка, Калузька область (біля однойменної залізничної станції). Перший, хто надасть перевірені дані про того, хто здійснив пуск, – отримає від мене $25 тисяч на анонімних умовах», – заявив Геннадій Корбан.

Водночас речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук уже повідомив, що безпосередній наказ про напад дав командир вищезгаданого російського авіаполку Олєг Тімошин.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у наслідок цілеспрямованого влучання російської ракети у багатоповерхівку у Дніпрі загинули щонайменше 12 українців.

Корбан оголосив винагороду за голови винуватців ракетного удару по Дніпру_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Цілком вірогідно, що до диверсійно-терористичної акції причетні агенти російських спеціальних служб або завербовані ними особи.
01 березня, 18:25
Світ
Десятеро людей загинули в результаті сходження лавин в австрійських і швейцарських Альпах.
06 лютого, 17:48
Світ
Багато загиблих та поранених
06 лютого, 10:50
Життя
Проблема мешканців обласного центру на Дніпрі полягає у катастрофічному обмілінні головної водної артерії України, спричиненого росіянами.
01 лютого, 19:52
Війна
Міський голова Києва повідомив про вісьмох постраждалих
31.12.2022, 15:51
Війна
В Україні оголошена масштабна повітряна тривога. В кількох областях працює ППО.
16.12.2022, 09:40