Корбан оголосив винагороду за голови винуватців ракетного удару по Дніпру

ВІЙНА
15 січня, 07:01
Корбан оголосив винагороду за голови винуватців ракетного удару по Дніпру

Відомий український громадсько-політичний діяч видасть $25 тисяч тому, хто підтвердить особу воєнного злочинця, який зробив пуск ракети.

Про це свідчить публічний допис, викладений на Telegram-каналі олігарха з Дніпра Геннадія Корбана, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, кожен воєнний злочинець має ім'я, яке потрібно встановити на 100% і зробити всіх, хто причетний до терористичного акту 14.І.2023 у Дніпрі загнаними у кут особами.

«Рашисти не безіменні. Кожен воєнний злочинець має прізвище, ім'я, звання, місце служби... Як і писав раніше, вже маю попередні дані про злочинців, зібраних із відкритих і конфіденційних джерел. Отже: 52 важкий бомбардувальний авіаційний полк (військова частина 33310), місце – село Шайковка, Калузька область (біля однойменної залізничної станції). Перший, хто надасть перевірені дані про того, хто здійснив пуск, – отримає від мене $25 тисяч на анонімних умовах», – заявив Геннадій Корбан.

Водночас речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук уже повідомив, що безпосередній наказ про напад дав командир вищезгаданого російського авіаполку Олєг Тімошин.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у наслідок цілеспрямованого влучання російської ракети у багатоповерхівку у Дніпрі загинули щонайменше 12 українців.

Корбан оголосив винагороду за голови винуватців ракетного удару по Дніпру_1
Читайте також:
Світ
Британські науковці витратять 80-90 мільйонів фунтів стерлінгів на розробку та виготовлення нової отрути для гризунів, але це буде не скоро.
28 вересня, 13:45
Новини
У Лубенському районі стався вибух на газопроводі
26 вересня, 13:56
Світ
Швидше за все у Пшеводові вибухнула ракета української системи ППО.
26 вересня, 13:02
Світ
Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.
06 вересня, 15:32
Світ
Щонайменше двоє людей загинули і одна людина зникла безвісти після повені в центрі Іспанії.
04 вересня, 18:30
Світ
Глибокий отвір посеред земної поверхні, що утворився на місці гірничодобувної діяльності на Півночі Чилі, збільшується у розмірах.
24 серпня, 18:14