Корупційні схеми "Укрзалізниці"

Опінії
28 травня, 09:00
Корупційні схеми "Укрзалізниці"

У службі безпеки "Укрзалізниці" працює брат керівника Державного бюро розслідувань Олексія Сухачова

Журналіст і засновник проекту “Наші гроші”

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Прикол хочте?

Виявляється в службі безпеки Укрзалізниці працює Олександр Сухачов – це брат керівника Державного бюро розслідувань Олексія Сухачова.

Корупційні схеми

Тобто можна уявити, що ДБР «по-братськи» вже давно могло б влаштувати распідєц залізничним нєгодяям. Але ніт. Найбільші розслідування по корупції УЗ ведуть журналісти і НАБУ.

Також бомби по залізничним корумпантам могло б заряджати СБУ, де зараз економічними злочинами відає Артем Шило, давній знайомий голови служби безпеки Укрзалізниці Едуарда Кріцина, а також керівника УЗ Євгена Лященка та міністра відновлення Олександра Кубракова.

Але чекісти шось тоже не бачать нічого суттєвішого від рядових крадіїв пального (але їх справді багато – на маленьких зарплатах залізничники перейшли на підніжний корм, тобто крадуть що можуть), та окремих середняків тендерного ринку.

Ну ок. Буду чекати на зміни, які планують в «Укрзалізниці». Якщо чесно, я вчора вперше почув, щоб керівники УЗ самі аналізували де і які у них заточки по тендерам, і нарешті обіцяли викорінити їх з технічних умов.

Справді таких обіцянок раніше не чув. Розумію наскільки це складна і стрьомна затія, тому реальних результатів буду чекати десь через пів року.

Настрій: обережний оптимізм+стриманий скепсис))))

Читайте також:
Опінії
В ДБР працюють слідчий Ілля Капша, які при тестуванні на загальні здібності набрав найнижчий бал в історії людства – лише 15.
16 серпня, 12:05
Кримінал
"Експрезидент-втікач забезпечив легалізацію відповідної зрадницької угоди за українським законодавством"
19.12.2022, 18:21
Кримінал
Громадянина російської федерації, який перебував з візитом у родичів у Запоріжжі, затримали українські правоохоронні органи.
06.05.2022, 18:01
Політика
ДБР з Венедіктовою абсурдним формулюванням аргументувало підозру Леросу
11.11.2021, 16:44
Кримінал
Чиновник завдав збитків державі на суму понад 2,1 млн гривень.
28.10.2021, 14:56
Кримінал
Посадовець курував групу, яка здійснювала імпорт нових автомобілів під виглядом вживаних.
31.05.2021, 14:39