У Запорізькій області вполювали російського шпигуна

КРИМІНАЛ
06 травня, 18:01
У Запорізькій області вполювали російського шпигуна

Громадянина російської федерації, який перебував з візитом у родичів у Запоріжжі, затримали українські правоохоронні органи.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба Територіального управління Мелітополя на сайті Державного бюро розслідувань, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що чоловік представився пенсіонером цивільної авіації та намагався уникати прямих відповідей на запитання про причетність до армії країни-агресора.

«8 лютого 2022 року він в'їхав в Україну і залишився тут до тепер. Після початку російської повномасштабої агресії чоловік почав ховатися, а мати розповідала всім, що понад рік не бачила сина. Він був викритий у ході проведення спецоперації щодо виявлення ворожих елементів із-поміж громадян російської федерації, які заїхали на територію України напередодні російського вторгнення. Операція проводилася спільно з управлінням Міграційної поліції у Запорізькій області. За оперативною інформацією, російський військовий льотчик останніми роками регулярно навідував близьких родичів у Запоріжжі, міг займатись шпигунством», – прокоментували подію у пресслужбі ДБР.

Водночас правоохоронці уточнюють, що їм вдалося зібрати відомості, котрі можуть свідчити про диверсійно-розвідувальну діяльність затриманого шпигуна і коригування ним вогню російських окупантів по об'єктах стратегічного значення Сил оборони України.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що допоки на нашій землі точиться війна з навалою московитських загарбників, слуги вітчизняної Феміди продовжують виконувати брудну роботу.

У Запорізькій області вполювали російського шпигуна_1
У Запорізькій області вполювали російського шпигуна_3
У Запорізькій області вполювали російського шпигуна_5
Читайте також:
Політика
ДБР з Венедіктовою абсурдним формулюванням аргументувало підозру Леросу
11.11.2021, 16:44
Кримінал
Чиновник завдав збитків державі на суму понад 2,1 млн гривень.
28.10.2021, 14:56
Кримінал
Посадовець курував групу, яка здійснювала імпорт нових автомобілів під виглядом вживаних.
31.05.2021, 14:39
Полтава
Співробітник Кременчуцького відділу поліції зі спільником продавав третім особам інформацію з обмеженим доступом.
09.12.2020, 12:16
Кримінал
Працівники Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства постануть перед судом за завдані державі мільйонні збитки.
21.10.2020, 12:03
Полтава
Співробітники Державного бюро розслідувань направили обвинувальний акт до суду стосовно двох поліцейських
11.10.2020, 11:05