Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»

Позиція
15 травня, 18:55

Очільник «Нафтогазу» задля ефективності замість помбурів пропонує перейти на свинобурів.

Як повідомляє інформоване джерело в «Нафтогазі», 9 травня НАБУ провело обшуки у членів команди керівника групи «Нафтогаз» з великими політичними амбіціями Олексія Чернишова.

Під час обшуку нібито вилучили мобільні телефони у члена правління НАК «Нафтогаз України» Василя Володіна та директора з комерційних питань АТ «Укргазвидобування» Максима Горбатюка.

Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_1

Цих топменеджерів до групи «Нафтогаз» привів особисто Олексій Михайлович. Обшуки відбулися як раз після його поїздки до Туреччини, яка його піар-службою висвітлювалася виключно в компліментарних тонах.

Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_3

Протеже Чернишова в «Нафтогазі» переконують наших журналістів, що Чернишов, як друг родини президента, незабаром обійме посаду прем'єр-міністра України.

Гарна історія. Але, по перше: корупційні скандали цьому не сприяють, а по друге: 21 травня закінчуються повноваження Зеленського і Єрмака.

Тому Чернишов вирішив заангажувати спільноту своїми успіхами на посаді очільника «Нафтогазу», розмістивши на сайті «Свин&Газу» черговий звіт з переможними прожектами, в яких заявив, що усі ключові компанії Групи Нафтогаз покращили фінрезультати у 2023-му щонайменше на 40%.

У «Нафтогазі» зазначили, що:

  • чистий прибуток АТ «Укргазвидобування» у 2023 році склав майже 13 млрд грн проти 2,9 млрд у 2022 році.
  • суттєво покращила результати й ПАТ «Укрнафта», показавши понад 20 млрд грн чистого прибутку порівняно зі збитком в 1,1 млрд грн у 2022-му.
  • оператор газосховищ України АТ «Укртрансгаз» у 2023-му отримав майже 7 млрд чистого прибутку порівняно з 3,2 млрд грн у 2022 році.
  • на 40% фінансовий результат у 2023 році покращила також АТ «Укртранснафта». Так, чистий прибуток компанії склав 5,6 млрд грн порівняно з 4 млрд грн у 2022 році

В своїх «переможних» реляціях Чернишов вирішив використати брехливий приклад Зеленського, Умєрова, Синєгубого які потужно розповідали про «потужні лінії укріплень на потужно укріпленому кордоні».

9 квітня Синєгубов потужно ознайомив Зеленського з будівництвом потужних фортифікаційних споруд на Харківщині.

Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_5Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_6Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_7Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_8Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_9Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_10Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_11

Але де ці фортифікації, коли ворог на порозі Вовчанська?

На початку травня 2024 року у Міноборони заявили про завершення будівництва потужних оборонних споруд у Сумській, Запорізькій, Донецькій, Херсонській та Харківській областях.

За кілька днів росіяни зайшли у прикордоння Харківщини, як виявилося, оборонних споруд, на які витратили 7 мільярдів гривень, там не було. Бо Синєгубов віддав підряди на їх будівництво підставним фірмам.

То ж не дивно, що Олексій Чернишов теж вирішив розповісти про міфічні успіхи «Нафтогазу», замовчуючи проблеми компанії.

«Останній Бастіон» вже зазначав, що успіхи «Нафтогазу» — це явище тимчасове, адже родовища не мають безмежних запасів газу. І вже за рік чи два ми будемо чути недолугі виправдання чиновників, які намагатимуться пояснити різке падіння видобутку.

В гонитві за кількісними показниками видобутку, в Нафтогазі зовсім не думають про перспективи подальшого розвитку нафтогазової сфери.

«Укргазвидобування» та «Нафтогаз» взагалі не приділяють уваги розвідці та відкриттю нових газоконденсатних родовищ.

Олексій Чернишов у своєму звіті чомусь не написав про те, як дефективні високо оплачувані менеджери номінально державної компанії АТ «Укргазвидобування» збільшують збитки компанії, та завдають шкоди довкіллю.

Очільник Нафтогазу звітує про рекордні понад 20 млрд грн чистого прибутку за 2023 рік та виконання плану, однак упускає той момент, що ці прибутки були отримані зокрема завдяки доходам «Укртатнафти», а фактичний видобуток нафти був нижчим плану (1,409 млн тонн проти 1,450 млн тонн), але план «знизили» до необхідної відмітки, щоб формально він був виконаний.

Чернишов не розповідає громадськості про різке падіння обсягів буріння.

Буріння УГВ у березні 2024 р. становило 23,7 тис. м, що на 21% (6,4 тис. м) менше, ніж у березні минулого року, йдеться у дослідженні НафтоРинку з роботи галузі у першому кварталі 2024 р.

Протягом першого кварталу 2024 року філія БУ «Укрбургаз» повністю провалила Плани буріння на перший квартал, а саме:

  1. На сьогодні невиконання Плану буріння у першому квартал 2024 року філією БУ «Укрбургаз» становить -40 %.
  2. Тенденція буріння в останню декаду березня 2024 року щодо виконання добових планів проходки також негативна, більше ніж -20 %. Отже, за підсумками першого кварталу мінус щодо метрів проходки може становити понад 45 %.
  3. Не передано в експлуатацію в першому кварталі 40 % запланованих свердловин (орієнтовно 12 одиниць);
  4. Не розпочато буріння в першому кварталі понад 50 % запланованих свердловин (орієнтовно 18 одиниць);

Такі негативні результати за перший квартал 2024 року свідчать, що видобуток АТ «Укргазвидобування» мінімум на 150 млн куб м природного газу буде менше, ніж воно декларувало на 2024 рік.

У зв'язку з цим Чернишов вирішив змінити профіль діяльності БУ «Укрбургаз».

Професійних буровиків хочуть перепрофілювати на свинопасів.

Про це свідчить перелік нових КВЕДів БУ «Укрбургаз».

Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_12

До цього кроку Чернишова міг спонукати приклад ректора-українофоба Володимира Онищенка, який збирався запроєктувати та реалізувати в лабораторних умовах спеціальну ректорську програму по виведенню багатофункціональних їздових великовагових свиней.

Нові українські реалії. Замість «Нафтогазу» «СвиноГаз»_14

Нагадаємо, що два роки тому академічний світ Полтави був стурбований можливістю перенесення пам'ятника свині з території аграрної академії на територію Полтавської політехніки.

Зауважимо, що Укргазвидобування, Укрнафта та «Свин&Газ» підтримують тісні партнерські відносини з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», в якому ректор Оніщенко планував виводити багатофункціональних їздових свиней. Тож ідея про бурових свиней знайшла там поживну підтримку.

Дефективні менеджери, яких Зеленський та Єрмак призначили керувати стратегічними підприємствами під час війни, продовжують виконувати поставлені перед ними задачі - знищувати нафтогазову промисловість України.

Безумовно, ідея Чернишова використовувати замість помбурів свинобурів цікава і прогресивна. Вона потребує обов'язкового обговорення в академічній спільноті «95-го Кварталу», психіатричній клініці імені Мальцева та в інших спеціалізованих психіатричних закладах.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Позиція
Олександр Музичко був ветераном українського правого руху, він ще в 90-х роках став на шлях захисту Української державності.
вчора, 09:41
Позиція
Як «Слуга народу» Максим Козицький забезпечує своєму батькові мільярди від держави й тисне на розслідувачів корупції.
18 вересня, 19:29
Позиція
Козицький замовив Козицького.
16 вересня, 15:08