Корупційний світ представника Зеленського

Виміри
03.07.2020, 11:43

Події в Полтавській ОДА, містять пряму загрозу Україні, як державі, чиє законодавство свідомо порушується представниками президента України.

У попередньому матеріалі ми намагалися проаналізувати ситуацію відносно забезпечення нагальних проблем населення, а саме захисту життя і здоров’я, у двох різних країнах. Висновки, на жаль, були не на користь нашої країни. 

Причинно - наслідковий зв’язок між функціонуванням органів державної влади та забезпечення населення усім аспектом необхідної медичної допомоги у нашій країні є беззаперечним.

Розпорядженням голови Полтавської ОДА Синєгубова О.В. від 03.03.2020 № 124 надано представнику “ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ” (далі “Онур”) у короткострокове користування (оренду) земельні ділянки площею 15 га к.н. 5320281000:00:006:0201 та площею 22 га к.н. 5320281000:00:006:0202.

У розпорядженні нашої редакції опинилися розпорядження Голови Полтавської ОДА Синєгубова № 124 «Про надання у користування земельних ділянок» та № 144 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо рекультивації порушених земель». Після чого, ми отримали інформацію з державного земельного кадастру по двох вищевказаних земельних ділянках. Дані із ДЗК підтвердили наявність у Представництва “Онур” права оренди двох земельних ділянок площею 37 га. 

Ці ділянки облдержадміністрацією передано з цільовим призначенням для автомобільного транспорту, вид використання: для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів транспортної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства, забору підсипного ґрунту, що розташовані на території Білоцерківської ОТГ Великобагачанського району Полтавської області.

На підставі вказаного розпорядження між Полтавською ОДА та “Онур” 12.03.2020 року було укладено договір оренди земельної ділянки № б/н. Державним реєстратором Департаменту з питань реєстрації Полтавської ОДА Потоцькою Ю.В., проведено державну реєстрацію права оренди строком на два роки.

Головою Полтавської ОДА всупереч вимогам ст. ст. 20, 50, 124, 134 Земельного кодексу України, ст. 18 Кодексу України “Про надра”, необґрунтовано віднесені земельні ділянки загальною площею 37 га до земель з цільовим призначенням для автомобільного транспорту та надано іноземній компанії без проведення земельних торгів. Незважаючи на те, що голова Полтавської ОДА не є розпорядником зазначених земель, а отже вийшов за межі своїх повноважень, визначених чинним законодавством України.

На вказаних земельних ділянках Представництвом “Онур” було знято родючий шар ґрунту, і всупереч вимогам статей 16, 17 Кодексу України “Про надра” та Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами та порядок їх надання затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 р. № 615 (зі змінами) за відсутності спеціального дозволу на користування надрами та гірничого відводу, здійснюється використання надр з метою добування піску для потреб пов’язаних із будівництвом та реконструкцією автодороги міжнародного значення М 03 Київ-Харків-Довжанський.

Таким чином, враховуючи те, що вказані ділянки є землями сільськогосподарського призначення, зважаючи на той факт, що розпорядженням за відсутності проєкту землеустрою необґрунтовано змінено цільове призначення, а земля використовується іноземною компанією для потреб, пов’язаних із користуванням надрами, у діях посадових осіб та голови Полтавської облдержадміністрації вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, та ст. ст. 239, 254 КК України у діях посадових осіб представництва “Онур”.

Фірми з групи компаній “Онур” вже неодноразово ставали фігурантами низки кримінальних проваджень, свого часу їх нарахували понад 30. Але до цього часу вони продовжують отримувати десятки мільярдів гривень з державного бюджету України, здобуваючи перемоги в державних закупівлях на ремонт доріг. Лише за останні три роки дві основні компанії з групи компаній “Онур” виграли підрядів на будівництво доріг на більш ніж 37 мільярдів гривень.

Щоразу, коли вони стають до ремонту чергової ділянки дороги, “Онур” починає знищувати Українські землі, утворюючи незаконні піщані кар'єри та порушуючи законодавство України про користування надрами. Їх не цікавить думка оточуючих, думка місцевих жителів, їх цікавить лише збагачення за наш з вами рахунок. Для “Онурівців” не вигідно закуповувати витратні матеріали в законний спосіб, вони беруть все, що їм потрібно там, де заманеться і розуміють, що за це їм нічого не буде.

Дана діяльність “Кримінального картелю “Онур” не була б можливою, якби не підтримка місцевих чиновників, та чиновників, котрі перебувають на Банковій, і закривають на це все очі, отримуючи “відкати” за свою недалекоглядність та жадібність.

Свого часу, на шпальтах Останнього Бастіону ми писали про те, як Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган 20 квітня 2020 року відкрив у Стамбулі міську лікарню з найбільшим відділенням інтенсивної терапії у Європі, оскільки країна активізує боротьбу зі спалахом коронавірусу. Дивлячись на ситуацію, котра склалася в країні ми можемо з впевненістю говорити про те, що Україна не побачить таких лікарень чи чогось подібного до того часу, поки при владі в ній будуть знаходитися такі “госпідарники ” як Олег Синєгубов та йому подібні. Ці люди планомірно заганяють нас у середньовіччя, стаючи феодалами на Українських землях. Україна не матиме змоги розвиватися, доки на місцях нею будуть керувати Синєгубови, Балоні, та інші, котрі дбають лише про власне збагачення, нехтуючи поняттями законності, совісті та честі.

У квітні 2019 року, під час президентської кампанії, Володимир Зеленський заявив, що якщо він порушить закон, то піде у відставку сам.

Хотілося б щоб таких принципів Президент України дотримувався і щодо своїх підлеглих та звільняв чиновників, котрі порушують закон. Навіть, якщо ці чиновники допомагають дружній до президента компанії “Онур” та працюють над програмою “Велике турецьке будівництво”. 

Бо будь-які програми, яку б величезну користь вони не приносили, мають виконуватися у правовому полі, та у відповідності до чинного законодавства України, а якщо вимоги законодавства не виконано, то винні мають понести невідворотнє покарання.

Матеріали викладені в даній статті є заявою про злочин, передбачений ч. 2 ст. 364 КК України, вчинений Головою Полтавської ОДА Синєгубовим О.В. та посадовими особами Полтавської ОДА та передбачений ст. ст. 239, 254 КК України, вчинений посадовими особами Представництва "ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ" (Код ЄДРПОУ 26579227).

Автор : Денис Перетяка
Читайте також:
Посадовців Київської міської державної адміністрації викрили на незаконній передачі земельних ділянок у центрі української столиці.
10 вересня, 13:12
Понад 3000 конопель вилучили правоохоронці з присадибної ділянки одного з нежилих домоволодінь у селі Кривошиївка Сватівського району.
03 вересня, 11:37