«Корупція буває всюди», - Зеленський

ПОЛІТИКА
21.11.2025, 08:07
«Корупція буває всюди», - Зеленський

Зеленський заявив, що скандал активно «роздмухують росіяни», а частково до цього долучилися й американські медіа.

Володимир Зеленський під час закритого засідання фракції «Слуга народу» заявив, що корупція є «звичайним явищем», яке «зустрічається повсюдно». Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на учасників зустрічі.

За інформацією журналістів, Зеленський коментував корупційний скандал, що останніми днями набув широкого розголосу та викликав реакцію міжнародних партнерів.

«Корупція — це звичайне явище, вона зустрічається повсюдно», — цитують Зеленського учасники наради.

Водночас, за словами народного депутата Ярослава Железняка, Зеленський наголосив, що нинішній скандал активно «роздмухують росіяни», а частково до цього долучилися й американські медіа.

«Зараз скандал роздмухують росіяни, а також трохи приєдналися американці. Однак ми в курсі, хто займається цим усередині країни, уже ведемо розслідування — хто стоїть за цим і передає американцям неправдиві відомості», — передає Железняк слова Зеленського.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Ухилянти, злодії і вбивці на чолі державних інституцій. Можливо час відкрити очі українцям. У вас вкрали державу.
вчора, 21:39
Політика
Очільник прокуратури Кіровоградщини Ян Стрелюк знову потрапив у скандал через приниження підлеглого.
вчора, 20:45
Політика
Захід тріснув, середні держави йдуть від гегемона США.
вчора, 20:16
Політика
Зеленський не зміг досягти домовленостей щодо гарантій безпеки для України після війни.
вчора, 19:52
Політика
Це початок кінця монетарної системи, якою ми її знаємо.
вчора, 17:25
Політика
Регіон перебуває у стані підвищеної готовності після низки відключень електромереж, телекомунікаційних ліній та газопроводів.
вчора, 16:31