Корупція – не найстрашніше зло. Дурість вбиває

Опінії
08.07.2025, 06:25
Корупція – не найстрашніше зло. Дурість вбиває

Чому у нас нікого не саджають за злочинну бездіяльність, за технічну безграмотність, за нерозуміння сучасної війни?

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Національне антикорупційне бюро провело обшуки у колишнього міністра оборони Олексія Резнікова в рамках розслідування корупційних схем у Міноборони.

Пам'ятаєте яйця по 17 грн? Так це воно. І можна було б радіти, що нарешті за Резніковим прийшли, але чому не у справі про державну зраду?.. Напередодні вторгнення, 21 лютого 2022 року, цей тип говорив, що напад з боку Білорусі неможливий. Пам'ятаєте?..

А потім відмахувався від «весільних дронів» і, замість того щоб розвивати напрямок БПЛА, де у нас була тимчасова перевага, Резніков катався на танках, робив селфі і всіляко натякав — та що там натякав, відверто говорив, — що скоро вся ця броньована армада піде в наступ на південному фланзі. І армада пішла, і там згоріла, і загинули тисячі бійців заради його піару.

Чому його не посадять за це?.. Чому у нас нікого не саджають за злочинну бездіяльність, за технічну безграмотність, за нерозуміння сучасної війни, за незнання військової історії, за солодку дурість, за дорогий піар, оплачений кров'ю?..

Десятки, сотні, а може, і тисячі чиновників займають ключові посади, яким вони не відповідають, виконують обов’язки, яких вони не розуміють, отримують величезні зарплати і живуть, приспівуючи, на тлі війни, розрухи, злиднів, болю і крові народу.

Корупція — далеко не найстрашніше зло. Дурість убиває.

Читайте також:
Політика
Україна — серед країн із найнижчою народжуваністю у світі: показники вже на рівні Китаю.
18 травня, 20:05
Опінії
Як Україна добровільно здає європейцям монополію на власну молодь.
17 травня, 18:45
Політика
Чому конкурс у «Газорозподільні мережі України» опинилися в центрі скандалу навколо Скиби.
17 травня, 07:16
Позиція
Українському суспільству нарешті показали красиву картинку падіння «великого візира».
16 травня, 07:37
Політика
У справі Єрмака спливли листування з Алексом Соросом щодо кадрових призначень.
13 травня, 21:25
Політика
Єрмаківщина як симптом: мовчання, яке породжує аферистів.
11 травня, 16:00