Корупція в Опішнянській ОТГ

КРИМІНАЛ
04 травня, 18:51
Корупція в Опішнянській ОТГ

Корупційну справу Миколи Різника направлено на новий судовий розгляд у суді першої інстанції

Колегія суддів Полтавського апеляційного суду розглянула скаргу прокурора на ухвалу Зіньківського районного суду Полтавської області, якою було звільнено від кримінальної відповідальності голову Опішнянської ОТГ Миколу Різника, у зв'язку із закінченням строку досудового розслідування.

Нагадаємо, що 24 липня 2019 року було викрито на хабарі голову Опішнянської ОТГ. Миколу Різника затримали під час одержання 12 тисяч гривень хабаря від місцевого підприємця.

Корупція в Опішнянській ОТГ_1Корупція в Опішнянській ОТГ_2

Миколу Різника було затримано безпосередньо під час вчинення злочину.

Правоохоронці заявили, що голова Опішнянської ОТГ отримав «винагороду» від приватного підприємця за укладення договору про добровільне відшкодування збитків за фактичне користування земельною ділянкою, виділеною під розміщення шиномонтажу.

Ухвалою Зіньківського районного суду Полтавської області від 16.11.2021 Різника Миколу Миколайовича, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), звільнено від кримінальної відповідальності, у зв'язку із закінченням строку досудового розслідування. Кримінальне провадження було закрито.

Прокуратурою було подано апеляційну скаргу на дану ухвалу суду.

Сьогодні колегією суддів Полтавського апеляційного суду було розглянуто апеляційну скаргу прокура на вищевказану ухвалу. Полтавський апеляційний суд апеляційну скаргу прокурора задовольнив, ухвалу Зіньківського районного суду Полтавської області від 16.11.2021 було скасовано, а справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

Пропонуємо нашим читачам переглянути відео з судового засідання та оцінити поведінку і заяви голови Опішнянської ОТГ Миколи Різника.

Останній Бастіон продовжує слідкувати за даною справою та буде інформувати читачів про подальший розвиток подій.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Опінії
Чому державна компанія не пускала державний аудит на перевірку
10:15
Полтава
Таланти харківського "смотрящого" навряд чи допоможуть латати дірки на дорогах, а от дірки в бюджеті області точно з'являться
вчора, 13:45
Опінії
Зараз керівник Нафтогазу бігає по екранах як ошпарений та розповідає що нам не вистачає газу для зими.
вчора, 12:05
Опінії
Поки ми воюємо, українські судді продовжують діяти, як українські судді
05 липня, 16:55
Політика
Під час війни українські ліси готують до передачі у приватні руки?
05 липня, 10:35
Кримінал
Міноборони продовжує використовувати неякісну моторну оливу, закуплену у депутата від ОПЗЖ з російським громадянством
04 липня, 14:45