Косово запровадило суворі санкції проти росії та білорусі

СВІТ
17 травня, 19:23
Косово запровадило суворі санкції проти росії та білорусі

Україні слід нарешті визнати незалежність Косова, адже тамтешні влада з суспільством – цілком і повністю на нашому боці.

Свідченням цього є накладання санкційних обмежень на Москву та Мінськ урядовцями Приштини, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kallxo".

Косовська влада вважає, що російська федерація і республіка білорусь разом винні у воєнних злочинах в Україні, а тому мусять відчути економічні наслідки.

«Наші санкції корелюються з загальноєвропейськими та американськими, а отже спрямовані на посилення тиску на тих, хто спровокував найбільшу за останні десятиліття війну. Головний удар санкцій відчують представники влади росії та білорусі. Ми маємо позбавити їх джерел агресії проти України», – прокоментував ситуацію перший віцепрем'єр Косова Беснік Беслімі.

У Приштині не забули й про найманців: санкції запровадили проти членів ПВК "Вагнер" (тепер називається ПВК "Ліга" – прим. ред.), яким також заборонено відвідувати маленьку балканську республіку.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російська компанія, що займається морським транспортуванням нафти й газу, почала розпродаж власних суден через санкції.

Читайте також:
Світ
Лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.
29 червня, 09:05
Світ
Наступним осередком напруги після російської агресії в України, ймовірно, буде конфлікт між Грецією та Туреччини в Егейському морі.
13 червня, 17:00
Світ
Інженерні війська Грецької республіки розпочали фортифікацію сухопутної ділянки державного кордону з сусідньою Туреччиною.
11 червня, 07:00
Світ
Парламент Республіки Албанія обрав нового голову держави, кандидатуру якого офіційно висунула провладна Соціалістична партія.
06 червня, 08:07
Світ
Діалог Белграда і Приштини щодо усталення двосторонніх відносин продовжиться на рівні головних перемовників 13 травня у Брюсселі.
05 травня, 18:01
Світ
Попри геополітичну та воєнну поразку московії в Україні, путінський режим не полишає спроб розпалити новий конфлікт на Балканах.
14 квітня, 17:56