Косово запровадило суворі санкції проти росії та білорусі

СВІТ
17.05.2022, 19:23
Косово запровадило суворі санкції проти росії та білорусі

Україні слід нарешті визнати незалежність Косова, адже тамтешні влада з суспільством – цілком і повністю на нашому боці.

Свідченням цього є накладання санкційних обмежень на Москву та Мінськ урядовцями Приштини, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kallxo".

Косовська влада вважає, що російська федерація і республіка білорусь разом винні у воєнних злочинах в Україні, а тому мусять відчути економічні наслідки.

«Наші санкції корелюються з загальноєвропейськими та американськими, а отже спрямовані на посилення тиску на тих, хто спровокував найбільшу за останні десятиліття війну. Головний удар санкцій відчують представники влади росії та білорусі. Ми маємо позбавити їх джерел агресії проти України», – прокоментував ситуацію перший віцепрем'єр Косова Беснік Беслімі.

У Приштині не забули й про найманців: санкції запровадили проти членів ПВК "Вагнер" (тепер називається ПВК "Ліга" – прим. ред.), яким також заборонено відвідувати маленьку балканську республіку.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російська компанія, що займається морським транспортуванням нафти й газу, почала розпродаж власних суден через санкції.

Читайте також:
Кримінал
Заслані кремлівським режимом до маленької балканської республіки агенти спеціальних служб РФ вивідували цінну інформацію.
31 січня, 21:36
Світ
Республіка Сербська все активніше дратує ЄС своїми відносинами з росією.
10 січня, 20:11
Світ
Починаючи з 00:00 1 січня 2023 року жителі розвиненої балканської республіки стали вільно подорожувати Європейським континентом.
01 січня, 21:00
Світ
Армії Сербії та Косова приведені у бойову готовність
27.12.2022, 12:19
Світ
Прем’єр-міністр Косова Альбін Курті попередив про те, що росія розпалює напруженість між його країною та Сербією
21.12.2022, 09:25
Світ
Вучич хоче ввести до сусідньої держави сербських силовиків
11.12.2022, 10:00