Косово запровадило суворі санкції проти росії та білорусі

СВІТ
17.05.2022, 19:23
Косово запровадило суворі санкції проти росії та білорусі

Україні слід нарешті визнати незалежність Косова, адже тамтешні влада з суспільством – цілком і повністю на нашому боці.

Свідченням цього є накладання санкційних обмежень на Москву та Мінськ урядовцями Приштини, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kallxo".

Косовська влада вважає, що російська федерація і республіка білорусь разом винні у воєнних злочинах в Україні, а тому мусять відчути економічні наслідки.

«Наші санкції корелюються з загальноєвропейськими та американськими, а отже спрямовані на посилення тиску на тих, хто спровокував найбільшу за останні десятиліття війну. Головний удар санкцій відчують представники влади росії та білорусі. Ми маємо позбавити їх джерел агресії проти України», – прокоментував ситуацію перший віцепрем'єр Косова Беснік Беслімі.

У Приштині не забули й про найманців: санкції запровадили проти членів ПВК "Вагнер" (тепер називається ПВК "Ліга" – прим. ред.), яким також заборонено відвідувати маленьку балканську республіку.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російська компанія, що займається морським транспортуванням нафти й газу, почала розпродаж власних суден через санкції.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Як відомо, Балкани — «порохова діжка» у підчерев'ї Європи. Саме її готовий використати Кремль для дестабілізації status quo на континенті.
11 січня, 08:20
Політика
Володимир Зеленський на прохання президента Сербії Александра Вучіча зустрівся в Афінах. Це сигнал Москві, що Україна готова торгуватися.
22.08.2023, 18:35
Світ
Єнс Столтенберг заявив, що альянс продовжить забезпечувати спільну безпеку у регіоні.
20.07.2023, 08:35
Світ
Сусідня Албанія також купила комплекс з трьох Bayraktar. Також безпілотниками турецького виробництва зацікавилася Сербія.
17.07.2023, 07:10
Війна
Поранення отримали військові KFOR
30.05.2023, 06:55
Світ
Сербські військові підрозділи залишатимуться на позиціях до подальшого розпорядження.
28.05.2023, 07:05