Кожна дія «слуг народу» — щоденний сором

ПОЛІТИКА
07 жовтня, 10:06
Кожна дія «слуг народу» — щоденний сором
Фото: Google

Результати вітчизняних виборів 2019 року, ймовірно, перевершили за своєю абсурдністю всі попередні, що були у нашій історії.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклала волонтер і блоґер Наталія Юсупова, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За її словами, навіть за каденції єнакіївського узурпатора Віктора Януковича і його поплічників із Партії регіонів не було так гидко від української політики.

«Не пам'ятаю дня, щоби "зелена" команда не влаштувала всесвітню ганьбу. Постійні кривляння, скандали, хамство, свавілля і нескінченна брехня! Ну, а рівень депутатів від "Слуг народу" і всієї команди, a priori нижче плінтуса. Босячня з підворіття, якісь жалюгідні людці, дріб'язкові та примітивні... Вже страшно новини відкривати; з ранку розумієш, що буде черговий срач, плювки, брехня. Вже весь світ спостерігає цю мерзенну клоунаду. Скажіть, коли це закінчиться? Бидло», — переконливо стверджує Наталія Юсупова.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що некомпетентні випускники "95 кварталу" псують міжнародний імідж України.

Кожна дія «слуг народу» — щоденний сором_1
вибір редакції
Читайте також:
Невідомий громадянин України вимагав від влади Карлівської громади допомогти йому з отриманням земельної ділянки.
14:03
Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.
30 листопада, 08:09
Спільна новітня розробка корпорації "Ростех" і Дослідно-конструкторського бюро Сухого виявилася картонною імітацією бойового літака.
15 листопада, 14:09
Не шановний "ґаранте" української Конституції, Ваша команда вкотре Вас підставляє. Проведіть, нарешті, кадрові чистки!
03 листопада, 13:39
До одних вона приходить раніше, до інших трохи пізніше...
02 листопада, 17:55
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48