Кожна наша дитина буде отримувати відсоток від видобутку надр, – Зеленський

ЕКОНОМІКА
07 червня, 16:21
Кожна наша дитина буде отримувати відсоток від видобутку надр, – Зеленський

Таке рішення фахівці Останнього Бастіону пропонували ще у 2014 році

На Всеукраїнському форумі "Україна 30. Екологія" Зеленський розповів, що в Україні кожна дитина буде отримувати відсоток від видобутку надр.

Всі діти отримають відсоток від видобутку надр 

Зеленський розповів, що перше питання – це надра України та їх використання. Довгий час ця галузь асоціювалась виключно з корупцією і незаконним видобутком. Останні 2 роки уряд прагне запроваджувати зміни, які стануть точкою неповернення до такої ситуації.

Ми робимо все, щоб надра працювали на наші майбутні покоління, серед іншого, були основою для запровадження економічного паспорта українця, коли кожна наша дитина буде отримувати відсоток від видобутку надр і зможе використовувати ці кошти на освіту, навчання в Україні,
 

Ще в середині березня поточного року, у відеозверненні Володимир Зеленський розповів, що українці до досягнення 18 років, зможуть отримувати кошти від користування та видобутку надр країни. Кошти згідно, з задумом президента, будуть накопичуватись на їх персональному депозитному рахунку в банку, які потім вони зможуть використати для оплати навчання.

За рішенням РНБО, почався повний аудит усіх надр та їхніх користувачів, зокрема пошук і скасування незаконно отриманих дозволів та "сплячих" ліцензій. Відкритою для всіх стала геологічна інформація, а спецдозвіл на видобуток надр сьогодні можна купити на відкритому аукціоні, розповів Володимир Зеленський під час форуму. 

Зеленський починає реалізацію проєкту безумовного базового доходу, запропонованого фахівцями Останнього Бастіону до впровадження на теренах України ще 2014 року

Читайте також:
“Зеленські” мають єдиний план: вкрасти і втекти, коли брехня вже стане очевидною”.
27 травня, 16:37
Чи це, можливо, так проявляється завуальована схильність до самогубства у "свідків святого ринку"?
23 травня, 15:50
Питання незаконних порубок дерев набуває загрозливого характеру.
19 травня, 14:55
Адміністративне регулювання цін не працює.
17 травня, 17:27
Федерація роботодавців зажадала скасувати особливий ПДВ для Веревського: постраждала більшість підприємств
26 квітня, 13:10