Країнам, що їх було окуповано у Другу світову, важливо сказати, хто розпочав війну

ІСТОРІЯ
04 лютого, 11:40
Раса Юкневічене
Раса Юкневічене

Литва і її сусіди одностайні у думці, що Третій Райх і СРСР, які напали на Польщу, є винуватцями Другої світової війни.

Про це в ексклюзивному матеріалі для видання "Delfi" заявила ексміністр оборони Литовської Республіки, а нині — європарламентар Раса Юкневічене.

В РФ переписування історії набрало загрожуваних обертів, що тепер відповідальність за розв'язання світової бійні покладаються на її жертв.

«Войовнича риторика офіційних осіб Росії починає звучати ще голосніше. Ті, хто сидять у Кремлі й вважають себе правонаступниками СРСР не хочуть згадувати про співпрацю двох тоталітарних режимів і наслідків їхньої змови, бо тоді зруйнується вся система, на якій чинна влада збудувала державний апарат», — наголосила Раса Юкневічене.

Литовський європарламентар також наголосила, що багато громадян РФ сьогодні не знають правдивої історії Другої світової війни, про спільні паради нацистів і комуністів у Бресті, що 1944 рік став не роком визволення, а початок нової фази радянської окупації всієї Центрально-Східної Європи.

Читайте також:
«За сценою» нещодавнього скандалу лишається цікава історія селища.
09:21
Рівно 66 років тому на світанку цілі народи були депортовані до Середньої Азії.
23 лютого, 18:51
Під час розкопок неподалік Римського форуму археологи виявили саркофаг, де, як вважається, був похований один із засновників давнього міста.
18 лютого, 09:10
Співробітники Особливого архіву Литви виявили оригінальний примірник декларації, підписаний лідерами повстанчих загонів 16 лютого 1949 року.
15 лютого, 11:35
15 лютого 1944 року народився Джохар Дудаєв.
15 лютого, 08:05