Країни G7 оприлюднили вимоги до росії щодо Запорізької АЕС

ВІЙНА
10 серпня, 16:35
Країни G7 оприлюднили вимоги до росії щодо Запорізької АЕС

Цей заклик має формальний характер, адже хворе російське суспільство вже давно нікого не чує, крім психічно хворого диктатора

Глави МЗС країн Групи семи (G7) звернулися до московії з вимогою негайно повернути українській владі повний контроль над Запорізькою атомною електростанцією.

Спільна заява опублікована на сайті Міністерства закордонних справ Німеччини.

«Ми вимагаємо, щоб росія негайно повернула повний контроль над Запорізькою атомною електростанцією її законному суверенному власнику, Україні, а також над усіма ядерними об’єктами в межах міжнародно визнаних кордонів України для гарантування їхньої безпечної та надійної роботи. Український персонал, який обслуговує ЗАЕС повинен мати змогу виконувати свої обов'язки без погроз і тиску. Саме постійний контроль росії над ЗАЕС ставить під загрозу весь регіон», – йдеться у заяві.

Глави МЗС G7 також глибоко стурбовані серйозною загрозою, яку захоплення українських ядерних об’єктів та інші дії російських збройних сил створюють для безпеки цих об’єктів, значно підвищуючи ризик ядерної аварії та створюючи загрозу для населення України, сусідніх держав і міжнародної спільноти.

«Працівники МАГАТЕ мусять мати безпечний і безперешкодний доступ до всіх ядерних об’єктів в Україні та безпосередньо й без втручання спілкуватися з українським персоналом, відповідальним за експлуатацію цих об’єктів. Необхідно звернути увагу на безпеку всіх осіб, які впроваджують ці зусилля, щоб зміцнити ядерну безпеку, захист і гарантії в Україні. Ми закликаємо всі країни підтримати зусилля МАГАТЕ», – йдеться у заяві.

Ординське військове керівництво шантажує увесь світ, заявляючи про мінування Запорізької атомної електростанції та готовність її підірвати.

За даними «Енергоатому», українська розвідка має інформацію щодо мінування енергоблоків Запорізької АЕС ординськими військами.

Зомбована орда продовжує нести небезпеку для усього цивілізованого людства. Ординські бойовики настільки неадекватні, що ховаються від "дружнього вогню" у підвалах замінованої ними АЕС.

НАТО, МАГАТЕ та інші міжнародні інституції яскраво проілюстрували свою неспроможність та непотрібність. Єдине, що вони можуть зробити - висловити стурбованість...

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Дарма, що поки в Генеральній асамблеї Організації об'єднаних націй і невідомо за яку конкретно суму валютних коштів...
15 листопада, 18:09
Опінії
"Трамп навалял питуну трюнделей, которых питун спокойно проглотил".
04 листопада, 15:34
Опінії
Лідерові світового розмовного жанру до справжньої політики, не кажучи про совість, як на Говерлу рачки.
04 листопада, 11:27
Світ
У підчерев'ї ресурсної федерації московії триває підкилимна гра. Тегеран і Анкара борються за право першості впливу на стратегічний регіон.
21 жовтня, 17:23
Світ
Водночас у Республіканській партії США є розбіжності стосовно допомоги Україні
20 жовтня, 11:05
Світ
Подальша підтримка України засобами ППО продовжиться, а ось постачання танків, на думку Бербок, зараз другорядне питання.
16 жовтня, 14:15