Країни G7 та Австралія запровадять стелю цін на російські нафтопродукти

СВІТ
04 лютого, 12:24
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Стеля цін на нафтопродукти буде введена в дію 5 лютого 2023 року

Країни-члени "Великої сімки" разом з Австралією схвалили рішення щодо запровадження граничної вартості на російські нафтопродукти.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на  з посилання на спільну заяву союзників, оприлюднену пресслужбою міністерства фінансів США.

Країни G7 та Австралія запровадять стелю цін на російські нафтопродукти_1

"Для нафтопродуктів ми встановили два рівні цін: один для нафтопродуктів, що торгуються за вищою, ніж сира нафта, ціною, таких як дизельне пальне, або бензин, а інший - для нафтопродуктів, які торгуються зі знижкою стосовно сирої нафти, таких як мазут", - йдеться у спільній заяві союзників, яка була оприлюднена на сайті міністерства фінансів США.

Зазначається, що максимальна вартість для нафтопродуктів, які торгуються за вищою ціною, ніж сира нафта, становитиме 100 доларів за барель, а максимальна ціна для нафтопродуктів, що торгуються зі знижкою щодо сирої нафти, становитиме 45 доларів за барель.

"Стеля цін на нафтопродукти буде введена в дію 5 лютого 2023 року або невдовзі після цієї дати. Виняток становить лише продукція, що була завантажена на судна для транспортування до 5 лютого", - вказується у заяві.

Водночас країни G7 та Австралія підтвердили намір провести у березні огляд рівня стелі цін на російську сиру нафту та готові коригувати її за потреби. 

Читайте також:
Політика
Війна проти України коштує Росії її економіки, військового потенціалу, місця на світовій арені та людських життів, які вже не відновити.
15 березня, 18:55
Виміри
Натомість в Україні "АльфаБанк" провів ребрендинг та отримує рефінансування від НБУ
08 березня, 15:15
Економіка
Дефіцит бюджету за зазначений період, за даними Мінфіну рф, становив 2,581 трлн руб.
07 березня, 11:01
Війна
Metro не відмовилася приймати оплату картками «Мир» Сбербанку та продовжує реалізовувати нові проєкти на росії
28 лютого, 17:30
Війна
До "чорного списку" ввійшли й члени родини пригожина.
27 лютого, 19:52
Економіка
Україна спромоглася конфіскувати лише два суверенні російські активи за рік.
25 лютого, 13:05