Антиросійські санкції Канади мають імітаційний характер

СВІТ
03 лютого, 07:58
Антиросійські санкції Канади мають імітаційний характер

На капітолійських пагорбах Оттави нині спекотно, опозиція звинуватила уряд у намаганні ухилитися від фінансово-економічного тиску на РФ.

Гучні заяви у канадійській пресі пролунали від народних депутатів із лав Нової Демократичної Партії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання "Global News".

Опозиціонери взялися використовувати українське питання як інструмент внутрішньої політики, закидаючи провладній Ліберальній партії та особисто прем'єр-міністру Джастіну Трюдо добросовісність.

Як виявилося, урядовці Канади імітують санкції проти Росії, принаймні статистика заблокованих коштів і транзакцій з літа минулого року не росла попри значне розширення санкційного списку.

До того ж нове законодавство країни, яким хизувався Трюдо, яке дозволяє перенаправляти заморожені кошти авторитарних і диктаторських режимів на допомогу їхнім жертвам, – ще не було використане ані разу.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", торік восени Канада повернула Німеччині турбіни для замороженого і зруйнованого росіянами "Північного потоку" попри санкції.

Читайте також:
Опінії
У посольстві США в Україні вже гучно реготали зі змісту цього шедевру Криворізької юридичної школи (підозри Ігорю Коломойському)
11 вересня, 06:45
Опінії
А ще ж було літо 2014 року, коли з «Привату» вивели $1,8 мільярда доларів
07 вересня, 16:07
Кримінал
Наступне засідання відбудеться 25 вересня. До цього часу олігарх перебуватиме в СІЗО.
06 вересня, 11:35
Політика
Зеленський та Єрмак хочуть закріпити за собою узурповану ними владу.
05 вересня, 08:08
Політика
Зеленський підтвердив звільнення Резнікова
04 вересня, 10:24
Блоги
Коломойському по-суті, нічого не інкримінується – лише пустопорожні балачки
04 вересня, 08:10