Антиросійські санкції Канади мають імітаційний характер

СВІТ
03 лютого, 07:58
Антиросійські санкції Канади мають імітаційний характер

На капітолійських пагорбах Оттави нині спекотно, опозиція звинуватила уряд у намаганні ухилитися від фінансово-економічного тиску на РФ.

Гучні заяви у канадійській пресі пролунали від народних депутатів із лав Нової Демократичної Партії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання "Global News".

Опозиціонери взялися використовувати українське питання як інструмент внутрішньої політики, закидаючи провладній Ліберальній партії та особисто прем'єр-міністру Джастіну Трюдо добросовісність.

Як виявилося, урядовці Канади імітують санкції проти Росії, принаймні статистика заблокованих коштів і транзакцій з літа минулого року не росла попри значне розширення санкційного списку.

До того ж нове законодавство країни, яким хизувався Трюдо, яке дозволяє перенаправляти заморожені кошти авторитарних і диктаторських режимів на допомогу їхнім жертвам, – ще не було використане ані разу.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", торік восени Канада повернула Німеччині турбіни для замороженого і зруйнованого росіянами "Північного потоку" попри санкції.

Читайте також:
Мистецтво
Або чому офіс верховного ухилянта простягнув свої гидкі мацаки до культури, в якій розбирається так само (насправді ніяк), як і у політиці.
11 березня, 17:42
Опінії
Алєксандр Лукашенка знову кидається погрозами у бік нескореної України. Так Кремль змушує його хоч якось імітувати участь в агресії.
07 березня, 17:31
Політика
Секретар Полтавської міської ради доволі часто маніпулює фактами. Все це він робить із єдиною метою: задовольнити свого партайґеноссе.
25 лютого, 20:15
Політика
Рішення бувають швидкі, популярні та ефективні. Просто виберіть будь-які два варіанти.
06 лютого, 07:51
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07.09.2022, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06.09.2022, 20:18