Країни НАТО підняли у небо винищувачі через російську провокацію

СВІТ
16.11.2023, 15:20
Країни НАТО підняли у небо винищувачі через російську провокацію

Російський Іл-20 пролетів поблизу повітряного простору союзників Альянсу.

Чотири країни НАТО разом зі Швецією підняли по тривозі свої винищувачі через проліт російського літака Іл-20 поблизу повітряного простору Альянсу.

Про це повідомляє Повітряне командування НАТО.

«Країни НАТО Італія, Німеччина, Іспанія та Данія і країна-партнер Швеція підняли вчора свої винищувачі в повітря через політ літака російського Іл-20 поблизу повітряного простору союзників» — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це було перше спільне підняття по тривозі винищувачів, що вилетіли з Емарі (Естонія), і воно «свідчить про тісну співпрацю та інтеграцію між союзниками».

вибір редакції
Читайте також:
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48
Опінії
Поляки так і не зрозуміли важливість України для існування Польщі. Якщо наша держава зникне, їхня згодом не проіснує і трьох місяців...
13 лютого, 20:31
Опінії
Шакали з європейського осередку путінінтерна знову висувають територіальні претензії Україні. Популістам сниться наша Срібна земля...
30 січня, 13:19
Світ
Литва вручила Білорусі ноту через порушення кордону озброєними прикордонниками.
23 січня, 18:07
Світ
Ресурсній федерації московії важливо на тлі президентських виборів у сусідній країні спровокувати конфлікт. У хід ідуть різні методи.
21 січня, 16:20
Опінії
Китайська маріонетка у Пхеньяні знову грозить війною південним сусідам. Очевидно, Кім Чен Ину важливо підтримувати войовниче реномé.
09 січня, 07:00