Кременчуцька міська рада закликає уряд України допомагати вітчизняному виробнику

ПОЛТАВА
13.12.2019, 14:15
КВБЗ
КВБЗ
Фото: Tehnot

Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.

Обранці стурбовані тим, що державна влада ігнорує вітчизняних машинобудівників, повідомляє сайт Кременчукові міської ради.

У зверненні депутати просять Кабінет міністрів звернути увагу на Крюківський вагонобудівний завод, швидкісні потяги якого, згідно з заявою, не поступаються якістю південнокорейської корпорації "Hyundai" і добре себе зарекомендували під час експлуатації Укрзалізницею.

«Уряд має підтримувати вітчизняних виробників, замовляти продукцію українських підприємств, які сплачують податки в Україні та дають роботу кільком тисячам працівників. Вважаємо, що державна підтримка саме національних виробників дозволить збільшити обсяги податків, які надходять до бюджетів різних рівнів, створити нові робочі місця на українських підприємствах, покращити соціальне становище працівників підприємств та їх родин», — йдеться у зверненні.

Також підкреслюється, що такі підприємства, як Кременчуцький колісний завод, Кременчуцький сталеливарний завод і Кременчуцький автомобільний завод є сучасними та спеціалізованими, продукція яких є конкурентоздатною для загальнодержавних потреб, орієнтованою на потреби як внутрішнього, так і зовнішнього ринку.

Читайте також:
Наявність потенційного контакту з хворим на коронавірус становить небезпеку зараження працівників швидкої медичної допомоги.
21 квітня, 09:05
Аби комунальні підприємства забезпечували життєдіяльність міста, кременчуківцям, по можливості, слід розраховуватися за спожиті послуги.
17 квітня, 08:55
Нових випадків коронавірусноі хвороби сьогодні в Кременчуці не зареєстровано.
10 квітня, 20:35
Спад виробництва з початку року зафіксували на одному з головних промислових об'єктів Полтавщини.
16 березня, 10:05
У Кременчуці запустили новий тролейбусний маршрут "1+", який пролягатиме від Річкового вокзалу до Кварталу 304.
29 січня, 08:55
Упродовж 20-22 січня кременчуцькі автовласники мають бути готові до заторів.
20 січня, 10:05