У 2021 році КрАЗ провалив замовлення Міноборони

ЕКОНОМІКА
28.12.2021, 17:23
У 2021 році КрАЗ провалив замовлення Міноборони
Фото: google

Ситуація з виконанням замовлень для Збройних Сил України не поліпшилась

Про це в програмі Security talks розказав Глава парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Олександр Завітневич.

Ситуація з не виконанням державного оборонного замовлення повторюється вже декілька років поспіль.

Один з таких контрактів провалили у 2018 році в рамках Державного оборонного замовлення, проте для збереження потенціалу підприємства ПрАТ «АвтоКрАЗ» отримав нове замовлення від Міністерства оборони.

«… це ж не цей же рік проблема, вона також має хвіст з минулих років, і Міністерство оборони розуміючи стратегічність цього підприємства, всі це розуміють, що нам потрібно підприємство-виробник вантажних автомобілів, наш український, тому як кажуть пішли на зустріч…» – сказав Олександр Завітневич.

На жаль ситуація з виконанням замовлень для Збройних Сил України не поліпшилась і цього разу.

«Міністерство оборони не озираючись на минулі погані результати КрАЗу, … давало ці замовлення, але на жаль і в цьому році пан Черняк [керівник ПрАТ «АвтоКрАЗ»] нас знову підвів», – констатував Глава парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони.

У 2021 році КрАЗ провалив замовлення Міноборони_1

У цьому ж сюжеті взяли коментар щодо ситуації на вітчизняному автомобілебудівному заводі у колишнього очільника Міністерства стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, він згадав травневий візит на підприємство разом з тодішнім Міністром оборони Андрієм Тараном:

«Коли Міністр оборони в розмові з керівництвом АвтоКрАЗу, в присутності по відеоконференції власника, запитував “у вас же з нами контракт, ви маєте нам поставити певну кількість”, здається 36 машин до кінця червня і 12 ще в серпні місяці»

Проте станом на вересень 2021 року замовлення не було виконано:

«От коли ми на початку вересня розмовляли з Андрієм Васильвичем [Міністром оборони] запитую “так обіцянка була виконана КрАЗом? “Напривеликий жаль ні”», – констатував ситуацію з ПрАТ «АвтоКрАЗ» Олег Уруський.

У грудні 2021 року генеральний директор підприємства Роман Черняк вже заявив, що на 2022 рік портфель замовлень підприємства складає близько 1000 вантажівок, але який обсяг з них військових замовлень він не уточнив.

 

Читайте також:
Життя
В одну зі шкіл Кременчука заселено 60 біженців з Харкова.
04 квітня, 18:45
Полтава
У Кременчуці зареєстрували новонароджену дівчинку, яку в січні підкинули під двері пологового будинку.
05.03.2021, 15:25
Полтава
Найбільші фракції матимуть «За майбутнє» та «Рідне місто».
03.11.2020, 11:50
Полтава
Наявність потенційного контакту з хворим на коронавірус становить небезпеку зараження працівників швидкої медичної допомоги.
21.04.2020, 09:05
Полтава
Аби комунальні підприємства забезпечували життєдіяльність міста, кременчуківцям, по можливості, слід розраховуватися за спожиті послуги.
17.04.2020, 08:55
Полтава
Нових випадків коронавірусноі хвороби сьогодні в Кременчуці не зареєстровано.
10.04.2020, 20:35