Крюківський вагонобудівний завод випробовує новий дизель-потяг

ПОЛТАВА
05.12.2019, 11:05
Дизель-потяг ДПКр-3
Дизель-потяг ДПКр-3

Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на заступника головного конструктора по пасажирському моторвагонному рухомому складу Крюківського вагонобудівного заводу.

Станом на сьогодні дизель-потяг, який має більш потужні силові установки та двигуни у порівнянні з ДПКр-2, здійснює технічну обкатку у Дніпропетровській області на перегоні між станціями Балівка і Новомосковськ.

Основною відмінністю від попередньої моделі інженери-проєктувальники називають збільшення пасажиромісткості проміжного вагона, в якому передбачено 61 місце першого класу за схемою 2х2 і санітарний модуль.

В обох головних вагонів передбачено 58 і 51 місце другого класу відповідно за схемою 2х3, де також є купе стюарда та знаходиться санітарний модуль збільшеного розміру для пасажирів з особливими потребами.

Читайте також:
Раніше квитки можна було купити максимум за 60 днів до поїздки.
27 травня, 16:05
18 березня відбувся справжній транспортний колапс.
18 березня, 13:14
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43