«Кременчукводоканал» оголосив конкурс малюнків до Всесвітнього дня води

ПОЛТАВА
09 лютого, 13:20
«Кременчукводоканал» оголосив конкурс малюнків до Всесвітнього дня води
Фото: Facebook

Впродовж 18 лютого – 18 березня 2022 року на Полтавщині триватиме мистецький конкурс для дітей на тему захисту водних ресурсів.

Відповідне оголошення оприлюднила пресслужба Кременчуцької міської ради, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що до участі запрошуються учні шкіл, яким не байдуже дбайливе ставлення до води як до основи життя людини та природи.

«Запропонована тема "Підземні води – зробити невидиме видимим" допоможе висвітлити роль підземних вод в адаптації до змін клімату, їх охороні та раціональному використанні як важливого джерела прісних вод для задоволення потреб населення. Існує лише 2 обов'язкові умови – роботу необхідно підписати (ПІБ, номер школи, клас), вчасно зібрати й надати відповідальній особі від "Кременчукводоканал". Усі роботи будуть розміщені в фоє адміністративної будівлі комунального підприємства», – йдеться у повідомленні міськради.

Також уточнюється, що після збору малюнків конкурсна комісія визначить переможців, які будуть нагороджені почесними грамотами та призами.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що днями було визначено переможців мистецького Гран-прі імені Марії Примаченко.

Читайте також:
Мистецтво
Очима Народного художника України Віктора Ковтуна
07 травня, 16:55
Мистецтво
Документальний фільм про видатного полтавського митця
15.12.2021, 21:24
Мистецтво
Відкриття виставки відбудеться 28 липня 2021 року о 15:00 у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка
22.07.2021, 16:05
Полтава
Вітчизняна медична галузь істотно постраждала від повномасштабної російської агресії, але загальний розвиток не загальмувався.
23 листопада, 08:07
Полтава
У визволених від російських загарбників населених пунктах Правобережжя жителі приходять до тями, наразі багатьом бракує їжі, води та ліків.
19 листопада, 09:03
Полтава
Чому Полтавська міська рада саботує встановлення пам'ятної дошки Джохару Дудаєву?
09 листопада, 16:01