Кремль активізує війну у тилові міста, подякуймо Зе-владі

ПОЛІТИКА
27.03.2023, 19:04
Кремль активізує війну у тилові міста, подякуймо Зе-владі

Весна – час для хитання українського човна зрадниками й колаборантами. Тилові щури воліють знецінити подвиг наших захисників.

Покращення погодних умов не лише інтенсифікує розмови про контрнаступ Сил оборони України. Помітно активізуються і ворожі агенти в українському тилу.

Групу зрадників, які намагалися зірвати постачання західної зброї нашим захисникам, викрили співробітники СБУ. Цікаво не лише те, що до неї входив помічник одного з чинних парламентарів.

До речі, ще одного помічника нардепа СБУ викрила невдовзі після широкомасштабного вторгнення.

Група до останнього моменту була "сплячою", тобто чекала на сигнал про активізацію діяльності. Проте встигла зайнятися не лише коригуванням ракетних обстрілів з боку Росії.

Протягом останніх 13 місяців інтенсивність контррозвідувальної діяльності СБУ помітно виросла. Оскільки не лише у Києві розуміють, як багато важитиме успіх Сил оборони Україні на фронті.

Росія працює у кращих тоталітарних традиціях, інтенсивно використовуючи зрадників для вирішення розвідувальних завдань. Тому не дивуймося можливим затриманням ворожих агентів із "потужними" документами.

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Війна
Під час обшуків у затриманого вилучили ноутбук і мобільний телефон із доказами роботи на ФСБ.
12 червня, 12:04
Війна
У липні 2014 року Єлісєєва призначили заступником командувача балтійського флоту рф.
11 червня, 11:10
Кримінал
У судовому реєстрі немає ухвали про звільнення Шуфрича з-під варти.
04 червня, 17:08
Війна
Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.
01 червня, 14:13
Війна
Волонтеру, який працював на перемогу України, загрожує депортація до рф.
01 червня, 11:48
Війна
Слідство втратило важливий речовий доказ.
30 травня, 18:12