Кремль активізує війну у тилові міста, подякуймо Зе-владі

ПОЛІТИКА
27 березня, 19:04
Кремль активізує війну у тилові міста, подякуймо Зе-владі

Весна – час для хитання українського човна зрадниками й колаборантами. Тилові щури воліють знецінити подвиг наших захисників.

Покращення погодних умов не лише інтенсифікує розмови про контрнаступ Сил оборони України. Помітно активізуються і ворожі агенти в українському тилу.

Групу зрадників, які намагалися зірвати постачання західної зброї нашим захисникам, викрили співробітники СБУ. Цікаво не лише те, що до неї входив помічник одного з чинних парламентарів.

До речі, ще одного помічника нардепа СБУ викрила невдовзі після широкомасштабного вторгнення.

Група до останнього моменту була "сплячою", тобто чекала на сигнал про активізацію діяльності. Проте встигла зайнятися не лише коригуванням ракетних обстрілів з боку Росії.

Протягом останніх 13 місяців інтенсивність контррозвідувальної діяльності СБУ помітно виросла. Оскільки не лише у Києві розуміють, як багато важитиме успіх Сил оборони Україні на фронті.

Росія працює у кращих тоталітарних традиціях, інтенсивно використовуючи зрадників для вирішення розвідувальних завдань. Тому не дивуймося можливим затриманням ворожих агентів із "потужними" документами.

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Опінії
А після повномасштабного вторгнення рф - разом з родинами ці "нескорені" Авакова перейшли на бік окупанта
25 травня, 14:12
Опінії
23 травня в Україні відзначають День Героїв і День Морської Піхоти. Показовою є сьогоднішня піар-акція від (п)резидента Голобородька.
23 травня, 21:10
Кримінал
Для маскування незаконної діяльності зловмисники задіяли афілійовану фірму на території однієї з європейських країн
23 травня, 14:05
Опінії
Це одна із статей звинувачення проти Зеленського та міністра оборони Андрія Тарана щодо свідомого роззброєння України в інтересах рф
19 травня, 09:05
Опінії
Баканов ніколи не володів реальною обстановкою, бо весь був обсажений російськими агентами
07 травня, 13:25
Політика
На його місці зараз повинні сидіти зеленський, єрмак, татаров, баканов, наумов, кулініч та інші арахамії.
27 квітня, 15:10