Кремль боїться на пряму конфліктувати з НАТО, – Бен Годжес

СВІТ
05 липня, 13:42
Кремль боїться на пряму конфліктувати з НАТО, – Бен Годжес
Фото: Kyiv Post

Всебічна підтримка обороноздатності України з боку США і НАТО – важливий фактор стримування кремлівського "залізного щура".

Про це в інтерв'ю телепроґрамі "Час за Ґринвічем" розповів колишній командувач сухопутними військами США в Європі ґенерал Фредерик Бенджамін Годжес.

За його словами, Україна спільно з західними союзниками має частіше проводити маневри поблизу окупованого Криму, щоби показати незаконність зазіхань РФ на чужі території.

«Приклад із британським есмінцем "Defender" доводить нам, що подібні кроки у бік аґресора потрібно робити, інакше ми de facto визнаємо, леґалізуємо незаконні вимоги та претензії Росії до сусідів. Від себе додам, що я особисто пишаюся тим, що здійснили у Чорному морі ВМС Її Королівської Величності. Це був справді дуже важливий крок по стримуванню аґресивних дій Кремля у реґіоні та міжнародних водах, оскільки свобода судноплавства не повинна опинитися під загрозою», – зазначив ґенерал Годжес.

Він зауважує, що влада РФ істерично прагне уникнути прямого зіткнення з військом США, НАТО і Великої Британії, бо у Кремлі розуміють непоправність наслідків, перш за все для себе та свого оточення.

«Москва також добре знає, що ніхто у світі не визнає її незаконної окупації українського Криму. У них взагалі слабкі позиції на міжнародній арені, щоби там не розповідала пропаґанда. Вони мусять переконувати своїх громадян, що здійснюють успішно військові маневри у Чорному морі чи деінде, але ситуація з есмінцем "Defender" показує фальш цих марнославних доводів. Як на мене, це виглядає смішно. Але при цьому, всі ми маємо пам'ятати, що Росія зупиниться тільки тоді, коли її до цього примусять силою», – підсумував екскомандувач сухопутними військами США в Європі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ґенерал Годжес вважає, що у НАТО є план можливого посилення своєї присутності у Чорноморському реґіоні.

вибір редакції
Читайте також:
В Автомайдані закликають не провокувати одеситів на протести.
26 березня, 21:31
Це вже не перший випадок таких страт
вчора, 17:45
"AstraZeneca", "BioNTech", "Moderna", "Novavax" і "Pfizer" розпалюють безпрецедентну кризу у галузі прав людини.
вчора, 16:45
Підприємливі ділки з РФ взялися маркувати свою продукцію фінською мовою, щоби показати нібито високу якість, яка залишає бажати кращого.
вчора, 10:12
Не може людина, закінчивши Гарвард чи Оксфорд, серйозно сприймати вчорашніх коміків. Це не смішно – це соромно.
24 вересня, 11:35
У Палестині відбулися траурні заходи до 6 річниці з дня убивства ізраїльськими військовослужбовцями школярки Хаділь аль-Гашламон.
24 вересня, 10:26