Кремль не полишає спроб десантувати окупантів у Південній Україні

ВІЙНА
17 квітня, 20:26
Кремль не полишає спроб десантувати окупантів у Південній Україні

Поріділий Чорноморський флот російської федерації все ще боєздатний і готовий до можливої висадки солдатні у районі Маріуполя чи Одеси.

Такий прогноз виклали аналітики авторитетної Міжнародної волонтерської спільноти "InformNapalm", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фактично, командування московитських окупаційно-терористичних сил Південного округу країни-агресора перебуває у паніці, а у підлеглих помітна деморалізація після знищення кораблів "Саратов" і "Москва".

«ЧФ РФ не полишає надію проявити себе в цій війні. З кожною новою втратою корабля, за російським флотом в Чорному та Азовському морі тягнеться "погана" слава. Ймовірно, невдовзі росіяни спробують провести операцію з висадки морського десанту для атаки на Маріуполь. Але не факт, що все не перетвориться на чергову "Москву" чи "Чорнобаївку". Все ж таки російський флот в Криму історично та традиційно воює не шляхом військової майстерності, а коштом притоплення своїх кораблів. Ще з часів Кримської війни», – зазначили у спільноті "InformNapalm".

Водночас на суходолі по лінії Херсон-Василівка-Пологи-Донецьк-Попасна-Ізюм російські загарбники воліють закріпиться на захоплених позиціях, але Сили Оборони України не дають їм цього зробити, завдаючи контрударів.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що попри численні втрати літаків, гелікоптерів та безпілотників на території України, російські загарбники збираються з силами.

Автор : InformNapalm
Читайте також:
Війна
Свого роду – це шантаж. «ми Вам допоможемо задовольнити первинні потреби, а Ви йдете на «референдум»
07 серпня, 12:57
Новини
Їх набирають у в'язницях ресурсної федерації для відрядження як "гарматного м'яса" на фронт в Україну.
07 серпня, 10:18
Політика
Очевидною вже є кремлівська мрія про виграш часу для фіксації загарбання та подальшого приєднання новоокупованих територій України.
27 липня, 17:09
Війна
Окупанти поширюють дезінформацію про вторинні санкції, які не дозволяють їм експортувати зерно
26 липня, 11:37
Війна
МЗС України про удар по порту Одеси: Путін плюнув в обличчя Ердогану і Гутеррешу
23 липня, 13:30
Війна
Загарбники могли залишити вибухівку у одному із блоків АЕС
19 липня, 15:35