Українські патріоти «зачищають» Мелітополь від окупантів

ВІЙНА
13 квітня, 19:23
Українські патріоти «зачищають» Мелітополь від окупантів
Фото: Сегодня

Як би не намагалися російські окупаційно-терористичні війська підкорити український Південь, наші громадяни дають гідну відсіч загарбникам.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на офіційному Telegram-каналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що впродовж 20 березня – 12 квітня невідомі патріоти змогли знищити 70 рашистів у межах Мелітопольської громади Запорізької області.

«Встановлено, що військовослужбовців РФ ліквідовано під час нічних патрулювань. Серед них були загарбники, у тому числі "кадирівці". Причина смерті нічних патрульних під час комендантського часу – ножові та вогнепальні поранення. Інформацію щодо точної кількості вбитих та обставини їхньої смерті окупаційна адміністрація ретельно приховує. Є дані, що це наслідок роботи українського руху опору Мелітополя», – відзвітували у ГУР МО.

Крім того, у вітчизняній розвідці додають, що наразі підрозділи російських військ не досягли результатів щодо пошуку осіб, причетних до знищення загарбників.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, в окупованих районах Запорізької області рашисти відловлюють чоловіків для "мобілізації".

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.
01 грудня, 17:42
Опінії
Російського майбутнього не буде, в Україні і Європі так точно. Адже самим росіянам ніколи не було потрібне російське майбутнє.
30 листопада, 18:12
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15