Українські патріоти «зачищають» Мелітополь від окупантів

ВІЙНА
13 квітня, 19:23
Українські патріоти «зачищають» Мелітополь від окупантів
Фото: Сегодня

Як би не намагалися російські окупаційно-терористичні війська підкорити український Південь, наші громадяни дають гідну відсіч загарбникам.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на офіційному Telegram-каналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що впродовж 20 березня – 12 квітня невідомі патріоти змогли знищити 70 рашистів у межах Мелітопольської громади Запорізької області.

«Встановлено, що військовослужбовців РФ ліквідовано під час нічних патрулювань. Серед них були загарбники, у тому числі "кадирівці". Причина смерті нічних патрульних під час комендантського часу – ножові та вогнепальні поранення. Інформацію щодо точної кількості вбитих та обставини їхньої смерті окупаційна адміністрація ретельно приховує. Є дані, що це наслідок роботи українського руху опору Мелітополя», – відзвітували у ГУР МО.

Крім того, у вітчизняній розвідці додають, що наразі підрозділи російських військ не досягли результатів щодо пошуку осіб, причетних до знищення загарбників.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, в окупованих районах Запорізької області рашисти відловлюють чоловіків для "мобілізації".

Читайте також:
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
вчора, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34
Війна
На півдні України ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ продовжують знищувати ворожу техніку та склади
05 серпня, 11:35
Війна
На шостий місяць повномасштабної війни директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору»
04 серпня, 10:27
Війна
Окупанти та терористи з росії ніколи не дотримувалися норм моралі та гуманності, повсякчас завдаючи удару супротивнику нижче пояса.
01 серпня, 17:23
Війна
Рештки бронетехніки російського окупаційно-терористичного контингенту тепер нагадуватимуть про принесені ворогом горе, біль і смерть.
29 липня, 08:10