Кремль перекидає бойову техніку в окупований Крим

ВІЙНА
31 березня, 13:57
Кремль перекидає бойову техніку в окупований Крим
Фото: Twitter

Путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.

Відповідний відеоролик із транспортуванням росіянами на окупований Кримський півострів важкого озброєння оприлюднили у Twitter.

Користувачі соціальної мережі стверджують, що навантажені танками та артилерійськими установками ешелони рухаються із Центрального військового округу.

Станом на цю мить велику кількість вагонів із воєнною технікою помічено на станції "Армавір" у Краснодарському краї та Керченському мосту.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що гармати й танки в змозі забезпечити успіх у війнах ХХІ століття лише на третину, це добре засвідчив торішній 44-денний конфлікт за Карабах.

Читайте також:
Олег Уруський представляє інтереси вітчизняних лобістів у сфері оборонної промисловості, але Денис Шмигаль про це ні сном ні духом.
25 лютого, 08:18
Представники російського військового контингенту продемонстрували турецьким колегам "міць" БПЛА "Форпост" і "Орлан-10".
06 лютого, 10:48
Один з методів роботи МВС із суспільством — дезінформування.
28 січня, 19:24
При цьому не варто розраховувати на повернення окупованих районів Донецької та Луганської областей виключно воєнним шляхом.
13.11.2020, 13:17
Очільник оборонного відомства США Марк Еспер застеріг світ від небезпеки, яку становить програма новітнього озброєння КНДР.
15.10.2020, 11:15
ДШК — це грізна зброя, що розбирається молотком і зводиться зусиллям двох рук, час якої, проте, досі не минув.
18.09.2020, 12:14