Кремль пригощає світ голодом

СВІТ
11 травня, 20:23
Кремль пригощає світ голодом
Фото: Telegram

Російські окупаційно-терористичні сили повернулися до перевіреної більшовиками практики. Україну спустошують заради глобальної кризи.

Довіра росіян до телебачення катастрофічно впала. Згідно з оприлюдненими результатами опитування соціологічної компанії "GroupM", якщо у другій половині березня персонажам з блакитного екрана довіряли 33% громадян московії, то до кінця квітня – лише 23%.

Негативна тенденція, що намітилася, сигналізує Кремлю про неприйняття телеглядачами нинішніх пропагандистів, а також тих лячних антилюдських тез, які вони хочуть закріпити у головах мас. Почасти відверту дичину все частіше має озвучувати або сам кремлівський бункерний щур, або ж віддані йому на словах зброєносці.

До таких належить і безликий спікер Державної Думи Вячєслав Володін із Саратова. Рейтинг цього холопа настільки мізерний, що його використовують як зливний бачок для озвучування наймерзеннішої чорнухи та брехні.

Цього разу Володіну надійшло з Кремля завдання зробити випад на адресу США – країни, яка всебічно підтримує Україні у боротьбі з російським вторгненням та окупацією. Все просто, адже 9 травня американський президент Джозеф Байден підписав історичний закон про ленд-ліз для захисту свободи та демократії в Україні.

І без того провалена путінська авантюра ризикує перетворитися на великий братський могильник самозваної "другої армії світу". Це очевидне жахливе передчуття викликає напади сказу у керівництва failed state під назвою "російська федерація".

Країна, ім'я якої вождь-самодур не хоче навіть називати, таки близька до того, щоби надрати окупантам... дупу. Причому й у прямому, й у переносному сенсах.

Що ж у світлі цього транслює Володін? Для нього не вигадали нічого смішного, ніж звинуватити США у підтримці механізмів повернення українського зерна на світовий ринок.

«Американці забирають найнеобхідніше, фактично, влаштовуючи продрозкладку. Запаси зерна необхідні самим українцям, щоби прожити до нового врожаю», – щебече з трибуни "Госдури" поц Володін.

Покидьок із країни-окупанта, яка сумно відома організацією лише в минулому столітті трьох Голодоморів в Україні, нахабно і незграбно намагається вкотре повісити свої гріхи на іншого. Адже вже всім у світі очевидно, що ця росія – реальний творець глобального голодомору!

Московити організували злочинну блокаду морських портів України та не дають можливості реалізувати надлишки української продукції на світовий ринок. Через це наші експортери втрачають до $170 мільйонів на день.

Ситуація, що склалася на тепер, веде до втрати Україною позицій на глобальному зерновому ринку, де її частка тільки по пшениці становить 11,5%. Місце України без успіху намагаються зайняти безчесні російські конкуренти-мародери.

А тим часом над мільйонами жителів Африки та Азії нависла примара вселенського голоду. Крім того, зерно та інша продукція, що лежить на складах і елеваторах Півдня та Сходу України – гниє, або стає мішенями російських ракетних атак.

Одночасно активізувалися путінські "капери", як романтично себе називають путінські мародери. Поки живий труп-колаборант Кирило Стремоусов закликає "інтегрувати" окуповану Херсонську область до складу росії, путінські воєнні злочинці розкрадають тут усе, що бачать.

Особливо це стосується зерна і сільгосптехніки, щоби зірвати посівну на Херсонщині, тобто фактично організувати Голодомор для зачистки її від місцевого населення! Якщо українців у Маріуполі знищують бомбардуванням, то на окупованих територіях Півдня та Сходу наших співгромадян вирішили душити рукотворним, штучним голодом.

Сучасні російські виродки, як справжні послідовники та нащадки більшовиків, зазіхнули на 1,5 мільйона українського зерна і через кримський термінал "Авал" намагаються піратським шляхом вивести "експропрійоване" до своєї маріонетки Башара аль-Асада у Сирію. Ця близькосхідна недореспубліка настільки якісно "звільнена" росіянами, що живе у режимі голодування non stop із 2015 року.

Сумна паралель, чи не так? Але хіба на щось більше можуть бути здатні путінські окупанти та шулери, загнані як щур у глухий кут ілюзіями, заснованих на власній безглуздій пропаганді.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", прямо зараз в Індії панує аномальна спека, яка також спровокує голод і зневоднення тамтешнього населення. Водночас ця азійська країна зберігає впертий нейтралітет з приводу російсько-української війни.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.
22 червня, 21:45
Історія
За тих часів смертна кара була звичайною справою. І кати не приховували роду своїх занять, передавали навички свого ремесла синам.
19 червня, 09:56
Історія
Хронологія русифікації та знищення української мови, культури і нації
09 червня, 11:35
Кримінал
Корінні жителі зайнятих московитами районів Південної України, кому вдалося виїхати на вільну територію, розповіли про жахи "русского міра".
26 травня, 08:12
Війна
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.
17 травня, 08:39
Війна
В укриттях оточеного московитами металургійного підприємства "Азовсталь" жінкам із малолітніми дітьми бракує продовольства.
25 квітня, 09:16