У Мелітопольському районі колаборанти планують вивозити врожай черешні до Москви

КРИМІНАЛ
05 травня, 21:34
Колаборанти у с. Терпіння (5.V.2022)
Колаборанти у с. Терпіння (5.V.2022)

Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.

Зокрема, у підконтрольних рашистам південних районах Запорізької області колаборанти та сепаратисти оголосили "продрозкладку".

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання РІА "Мелітополь".

Станом на тепер ґауляйтери села Терпіння з-поміж державних зрадників прямо заявили селянам, що майбутній урожай черешні будуть вивозити до Москви.

Водночас тим, хто добровільно погодиться співпрацювати з окупантами та колаборантами обіцяють "грошову винагороду" у рублях, натомість для тих, хто буде проти – запровадять "відповідні санкції" (які саме, не уточнюється – прим. ред.).

Прикметно, що за час окупації південної частини Запорізької області та сусідньої Херсонщини російські загарбники не пропонували місцевим жителям жодних грошей за продовольство, навпаки силоміць відбирали зерно та агротехніку.

Фактично, ми спостерігаємо за поверненням на не підконтрольній Києву території совєцької (більшовицької) практики створення в Україні штучного голоду з метою знищити наш народ, але за це ворог заплатить власним життям.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські окупанти розбомбили літаками найбільший елеватор на Луганщині, де зберігався річний запас зерна.

Читайте також:
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00
Війна
Західним партнерам слід негайно збільшити збройну допомогу Україні, поки росія не захопила все Лівобережжя Дніпра й не заморозила війну.
14 червня, 21:45
Війна
Очікуючи на контрнаступ Сил оборони України у Херсонські області, російські загарбники вимушені споруджувати тимчасові фортифікації.
11 червня, 19:27
Війна
На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.
13 травня, 19:23
Кримінал
Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.
08 травня, 08:12
Політика
Дегенерати, котрі щільно оточили хворого бункерного щура з усіх боків, – одна з численних бід російської федерації. А їх – леґіон!
30 квітня, 09:21