Кремль роздає російським чиновникам «вовчі квитки»

ПОЛІТИКА
11 березня, 19:56
Кремль роздає російським чиновникам «вовчі квитки»

У співробітників державних компаній ресурсної федерації московії почали забирати закордонні паспорти, аби вони не могли втекти з країни.

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що документи пропонують здавати "на зберігання" до ФСБ РФ або спеціального відділу за місцем роботи; за відмову – погрожують звільненням або анулюванням закордонного паспорта.

«Частина працівників погоджується, не чекаючи застосування погроз. Єдиного правила чи розпорядження щодо закордонних паспортів немає. Іноді справа обмежується суворою рекомендацією уникати закордонного відпочинку, комусь забороняють залишати Росію взагалі, а комусь дозволяють виїжджати не далі за країни Євразійського економічного союзу, до якого входять Білорусь, Казахстан і Кирґизстан», – коментують ситуацію фахівці аналітичного відділу СЗРУ.

Водночас з'ясувалося, що вперше за багато років у російських педагогів виникла велика заборгованість по зарплаті, яка на початок лютого 2023 року досягла 162 мільйони рублів ($2 мільйони), збільшившись порівняно з попереднім місяцем у 12 разів.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівський бункерний щур невпинно стає ізгоєм, навіть колись напозір міцні партнерські відносини з іншими диктаторами світу поступово рвуться.

Читайте також:
Новини
На думку Гладкова, щоб зупинити обстріли в регіоні потрібно захопити частину України
29 травня, 10:50
Політика
Депутат Державної Думи із Новосибірська у 2007-2016 роках нарешті визнав, чого хоче зі своєю командою російських "лібералів"-пристосуванців.
17 травня, 16:09
Опінії
Заґратований російський опозиціонер Алєксєй Навальний також мріє побувати на війні, але тюремна камера не дозволяє.
10 травня, 19:25
Світ
Федеральний уряд на чолі з канцлером Олафом Шольцом продовжує толерувати російську пропаганду, яка отруює німецьке суспільство.
08 травня, 19:53
Війна
Після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.
30 квітня, 18:35
Війна
Путінський кухар Євгєній Прігожин дав наказ своїм найманцям від сьогодні знищувати українських захисників виключно на полі бою.
23 квітня, 20:56