Кремль роздає російським чиновникам «вовчі квитки»

ПОЛІТИКА
11.03.2023, 19:56
Кремль роздає російським чиновникам «вовчі квитки»

У співробітників державних компаній ресурсної федерації московії почали забирати закордонні паспорти, аби вони не могли втекти з країни.

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що документи пропонують здавати "на зберігання" до ФСБ РФ або спеціального відділу за місцем роботи; за відмову – погрожують звільненням або анулюванням закордонного паспорта.

«Частина працівників погоджується, не чекаючи застосування погроз. Єдиного правила чи розпорядження щодо закордонних паспортів немає. Іноді справа обмежується суворою рекомендацією уникати закордонного відпочинку, комусь забороняють залишати Росію взагалі, а комусь дозволяють виїжджати не далі за країни Євразійського економічного союзу, до якого входять Білорусь, Казахстан і Кирґизстан», – коментують ситуацію фахівці аналітичного відділу СЗРУ.

Водночас з'ясувалося, що вперше за багато років у російських педагогів виникла велика заборгованість по зарплаті, яка на початок лютого 2023 року досягла 162 мільйони рублів ($2 мільйони), збільшившись порівняно з попереднім місяцем у 12 разів.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівський бункерний щур невпинно стає ізгоєм, навіть колись напозір міцні партнерські відносини з іншими диктаторами світу поступово рвуться.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32