Міжнародний остракізм: Кремль змусили прийняти дійсність

ПОЛІТИКА
14.11.2022, 18:01
Міжнародний остракізм: Кремль змусили прийняти дійсність
Фото: Останній Бастіон

Бункерний дід невпинно стає ізгоєм, навіть колись напозір міцні партнерські відносини з іншими диктаторами світу поступово рвуться.

Свідченням цього є сьогоднішня (14.XI.2022) зустріч 46-го президента США з 10-м головою КНР на індонезійському острові Балі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Reuters".

Джозеф Байден, по суті вигрававши проміжні вибори до американського Конґресу, спокійно прилетів на Саміт G20, де вперше за останні 3 роки поспілкувався наживо з Сі Цзіньпіном, який нещодавно переобрався на третій термін.

Фактично, лідери США і КНР узялися перелаштовувати для себе "багатополярний" путінський світ на двополярний, де місця РФ не буде, вірніше московії вготована роль сировинного, поділеного на зони впливу Вашинґтону і Пекіну.

Водночас нині Анкарі відбуваються позапланові перемовини між делегаціями РФ і США, де з російської сторони директор Служби зовнішньої розвідки Сєргєй Наришкін, а з американської – очільник Центрального розвідувального управління Вільям Бьорнс; тема зустрічі утаємничена.

Цілком імовірно, що ці дві події ніщо інше, як частинки одного геополітичного ланцюга, в якому теперішній російській державі відмовлено навіть у регіональній гегемонії.

Наразі США залишаються на колишніх позиціях і тиснуть на КНР, щоби китайські комуністи не підтримували путінський режим, бо Україна успішно звільняє свою територію, відтак мир не можливий на умовах чи забаганках Кремля.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Москві важко через постійні поразки, тому задля послаблення західної підтримки України Пекін міг би розгорнути "другий" азійський фронт.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Нідерланди готові розглянути запит України на постачання винищувачів F-16, але поки такого запиту не надходило.
10:36
Політика
У Пентагоні зазначили, що коментарі Мініхана "не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю".
28 січня, 11:50
Опінії
На Заході все частіше поряд із військової й економічної допомоги Україні говорять про повоєнний баланс. Тобто, як унеможливити нову війну.
28 січня, 08:37
Світ
Влада США з'ясувала, що Китай надає рф нелетальну військову допомогу й економічну підтримку.
25 січня, 15:04
Війна
Широкомасштабна війна, розпочата Владіміром Путіним проти України, мала стати головним досягненням кремлівського бункерного щура.
24 січня, 17:27
Світ
Постнацистська огида до війни та відданість сприянню миру шляхом взаємодії поєднується зі старою пристрастю до росії
23 січня, 13:05