Кремль сьогодні понад усе хоче «передишки» у війні

ПОЛІТИКА
02 лютого, 17:52
Кремль сьогодні понад усе хоче «передишки» у війні
Фото: Telegram

Саме тому російські спеціальні служби запустили широкомасштабну кампанію під назвою "Мінськ-3". Україну готують до капітуляції, вкотре...

Росія навіть після 24 лютого 2022 року веде війну не за території, а за нашу свідомість. Її плани змінити владу у Києві "за 3 дні" провалилися ще наприкінці лютого минулого року.

Після цього РФ все сильніше втягується до війни з Україною, опинившися під масштабними санкціями та втративши імідж передбачуваного партнера. Плани використати потенціал України для подальшого загарбання Європи провалилися.

Кремль сьогодні понад усе хоче передишки у війні, адже мобілізовані не спроможні вирішувати поставлені перед ними завдання, а "вагнерівці" швидко закінчуються через величезні втрати. Тому російські спецслужби запустили широкомасштабну кампанію під назвою "Мінськ-3".

Ні, мова не про "пакт про ненапад", про який говорив Аляксандр Лукашенка минулого тижня, а про перемир'я на більш-менш тривалий термін, яке має закріпити нинішні територіальні загарбання Росією українських територій. Очевидно, що час перемир'я РФ буде використовувати для остаточного встановлення своїх порядків на окупованих територіях України.

Можна впевнено говорити, що журналісти, політики, політологи, які будуть просувати його зараз в інформаційному просторі України, працюють в інтересах Кремля. Причина проста: підтримка України з боку "Рамштайн" постійно зростає, наші військові готуються отримати сучасні танки, РФ же змушена знімати з консервації бронетанковий антикваріат.

Розрахунок Кремля полягає у тому, щоби зіграти на традиційному для Європи та Північної Америки прагненні почути опонента, шукати з ним спільну мову для розв'язання проблеми. Проте російських вбивць не можна називати партнерами для переговорів.

Хіба що, крім окремих випадків, коли мова буде йти про капітуляцію самої Росії. Наголосимо, що це має стати аксіомою для всіх громадян України.

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Опінії
Будь-яка війна, якщо вона масштабна, приводить до зміни балансів. Адже сучасна війна ніколи не обмежується двома противниками.
вчора, 20:13
Світ
Атаки, можливо, здійснюватимуться за кількома напрямками.
вчора, 08:01
Світ
У разі, якщо Україна не зможе захистити свою незалежність, у поляків не залишиться іншого вибору, як вступити у конфлікт проти Росії.
19 березня, 21:29
Політика
З трибуни російської Державної Думи знову лунають гучні заяви про готовність на словах розпочати те, що вже 9 років і так триває.
02 березня, 20:05
Війна
Чим більше українські захисники відвойовують наших земель, тим активніше настає прозріння у стані ворога, особливо серед цивільних.
01 березня, 21:10
Війна
Вночі російські окупанти атакували територію України дронами типу Shahed
27 лютого, 07:51