Кремль уже готується до нападу на ЄС, – президент Литви

СВІТ
28.02.2022, 18:13
Кремль уже готується до нападу на ЄС, – президент Литви
Фото: Lrytas.lt

Ймовірність розгортання воєнних дій на території всієї Східної Європи на сьогодні дуже висока, бо кремлівський бункерний щур хоче крові.

Таке припущення в інтерв'ю шведському телебаченню "SVT Nyheter" висловив Ґітанас Науседа, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами чинного президента Литовської республіки, його країна розпочала зміцнювати власні кордони з метою запобігти агресії з боку Мінська і Москви.

«Коли бачиш відверто неспровоковану агресію Росії проти України та риторику Москви, не можна виключати ймовірності нападу Путіна на весь Євросоюз. Я певен, що напад може бути воєнним, кібернетичним або якимось іншим. Ніхто не може виключити можливість того, що завтра це будуть усі країни ЄС, не тільки Литва, а й усі східноєвропейські країни можуть зазнати нападу. Нам загрожують і тому ми маємо бути готові, маємо підготувати відомства до можливої агресії», – сказав Ґітанас Науседа.

Литовський лідер також додав, що вірить у рішучість українських вояків захищати свою власну Батьківщину від московського загарбника.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", офіційна Анкара вперше назвала напад Московії на Україну війною.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Парламент Зеленського вже давно перетворився на декоративний орган, що виконує будь-які забаганки офісу преЗЕдента.
15:49
Опінії
Цей парламент давно перетворився на посміховисько.
10 травня, 14:33
Опінії
РезервХрест є найбільш утаємниченим додатком в Україні.
10 травня, 08:39
Політика
Які пункти в угоді зі США найбільше турбують український бізнес?
09 травня, 17:45
Опінії
День Перемоги Над Здоровим Глуздом. Шоста річниця присвоєння Васі-їбаньку звання Герой України.
09 травня, 15:00
Політика
Першочергове право на видобуток корисних копалин отримають не етнічні українці, а представники транснаціональних корпорацій.
08 травня, 11:03