кремль використав сили ПВК "Вагнер" у важкий період війни в Україні

ВІЙНА
29 січня, 13:29
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

пригожин, імовірно, відчуває та компенсує зниження свого впливу, і тому почав нападати на націоналістичну фракцію ветеранів.

Зниження залежності російських військових від сил "Вагнера" навколо Бахмуту, ймовірно, знижує вплив євгена пригожина.

Як передає медіа агенція Останній Бастіон, про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

кремль використав сили ПВК

На думку аналітиків, кремль звернувся до нерегулярних сил пригожина, щоб пережити важкий період після кульмінації наступу російських звичайних сил у Луганській області влітку 2022 року, що ввело пригожина в оману, змусивши переоцінити своє значення у російській армії та політичній сфері.

кремлю, однак, не доведеться заспокоювати пригожина, якщо російські звичайні сили продовжать брати на себе відповідальність за лінію фронту в Бахмуті.

кремль, певно, вже поступово позбавляє його привілеїв. Міністерство оборони росії також здійснило нові зусилля з професіоналізації армії, зусилля, які у разі успіху призведуть до маргіналізації паралельних військових формувань, таких як ПВК "Вагнер", вважають аналітики.

пригожин, імовірно, відчуває та компенсує зниження свого впливу, і тому почав нападати на націоналістичну фракцію ветеранів.

пригожину також висунули звинувачення у хабарництві, які можуть ще більше підірвати його репутацію незалежно від їхньої обґрунтованості. 

Читайте також:
Війна
Війська рф можуть розпочати наступи на нових напрямках із сумнівною перспективою
вчора, 08:45
Війна
Сили "Вагнера" найближчими тижнями можуть втратити більшу частину найманців-зеків
22 березня, 07:15
Політика
Ресурсна федерація московії остаточно встала з колін аби назавжди лягти під комуністичний Китай. Мезальянс на крові відтворено!
21 березня, 19:33
Війна
Сі Цзіньпін не надаватиме путіну підтримку, яка необхідна росії для війни проти України
21 березня, 08:35
Політика
Як у давні часи: сюзерен прибув до свого васала на оглядини далекого улусу. Владіміру Путіну виписали пекінський ярлик на президенство.
20 березня, 19:58
Політика
Стійкість України в боротьбі з агресією – не просто удача. Ми самі змогли її собі забезпечити, бо українці – дуже хвацька нація...
20 березня, 16:51