кремль використав сили ПВК "Вагнер" у важкий період війни в Україні

ВІЙНА
29 січня, 13:29
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

пригожин, імовірно, відчуває та компенсує зниження свого впливу, і тому почав нападати на націоналістичну фракцію ветеранів.

Зниження залежності російських військових від сил "Вагнера" навколо Бахмуту, ймовірно, знижує вплив євгена пригожина.

Як передає медіа агенція Останній Бастіон, про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

кремль використав сили ПВК

На думку аналітиків, кремль звернувся до нерегулярних сил пригожина, щоб пережити важкий період після кульмінації наступу російських звичайних сил у Луганській області влітку 2022 року, що ввело пригожина в оману, змусивши переоцінити своє значення у російській армії та політичній сфері.

кремлю, однак, не доведеться заспокоювати пригожина, якщо російські звичайні сили продовжать брати на себе відповідальність за лінію фронту в Бахмуті.

кремль, певно, вже поступово позбавляє його привілеїв. Міністерство оборони росії також здійснило нові зусилля з професіоналізації армії, зусилля, які у разі успіху призведуть до маргіналізації паралельних військових формувань, таких як ПВК "Вагнер", вважають аналітики.

пригожин, імовірно, відчуває та компенсує зниження свого впливу, і тому почав нападати на націоналістичну фракцію ветеранів.

пригожину також висунули звинувачення у хабарництві, які можуть ще більше підірвати його репутацію незалежно від їхньої обґрунтованості. 

Читайте також:
Війна
Можливе надання Україні балістичних ракет ATACMS допоможе ЗСУ, але також не стане вирішальним.
вчора, 07:36
Політика
Європейські й американські еліти не усвідомили: спливаючи кров'ю, українці дали світу час на переозброєння і підготовку. Гряде велика війна.
30 вересня, 18:33
Війна
Кремль сподівається виграти час для зміцнення свого окупаційно-терористичного контингенту. Український наступ дає для цього всі можливості.
29 вересня, 16:09
Політика
Київ кидає виклик старому ворогові. Ще багато треба зробити, але недавні скандали та судові справи скоріше є хорошим, ніж поганим знаком...
25 вересня, 16:09
Політика
Україна стабільно посідає нижню половину щорічного глобального індексу сприйняття корупції Transparency International. І це ганьба!
22 вересня, 16:01
Політика
Чому Андрій Пишний клав на Зеленського?
22 вересня, 08:20