Кремлівська пропаганда демонізує головкома Сирського

ПОЛІТИКА
11 лютого, 19:08
Кремлівська пропаганда демонізує головкома Сирського
Фото: Facebook

Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.

Таку думку висловила народна обраниця Верховної Ради VIII скликання, політик, громадська діячка і волонтерка Оксана Корчинська. Вона стверджує, що путін, шойгу та інша московитська шобла відвертає від себе увагою ненавистю до Володимира Зеленського і нового головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського.

Прямо зараз в усіх мережах ворожа пропаганда чимдуж гіперболізує помилки військового і політичного керівництва України, а також використовує дурість багатьох українців, які, немов собаки, кидаються на кожну кістку, кинуту їм московитами й брешуть на все, що рухається. Така їхня тактика з часів визволення від Орди.

«Зараз багато хто з мешканців Facebook ненавидять Зеленського і Сирського більше, ніж путіна і шойгу. Мета ворожої пропаганди майже досягнута... Вам може не подобатися це рішення Зеленського, але навіщо ви підриваєте авторитет нового військового керівництва? Кажуть, багато українців продажні.

Це не так: ще більше українців готові працювати на ворога безкоштовно. Їхня «логіка» така: Сирський — поганий, тому що Залужний — хороший. Головним завданням ворожої пропаганди є налаштувати українців проти їхнього політичного і військового керівництва, тобто, деморалізувати армію і збурити тил. Українське військове і політичне керівництво здійснює помилки, як і будь-яке керівництво в усі часи.

Наполеон здійснював помилки. Александр Великий здійснював помилки. Луї IX святий здійснював помилки. Гетьман Сагайдачний здійснював помилки. Ці помилки можна обсмоктувати нині, через сотні років після них, але тих, хто лаяв їх за їхні помилки, коли вони вели війну, ці добрі люди страчували. Саме тому і стали великими», — зауважила Оксана Корчинська.

Читайте також:
Опінії
Рано чи пізно Гейне, Кіплінґ і Пушкін посядуть своє місце в історії. А люди із відповідних країн більше не чіпатимуть сусідів...
31 березня, 13:00
Війна
Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.
21 лютого, 06:08
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
11.12.2023, 12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02.11.2023, 19:24
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30.09.2023, 20:55