Кремлівські окупанти захоплюють Маріуполь і Харків... поки що ротом

ВІЙНА
27.09.2021, 12:04
Кремлівські окупанти захоплюють Маріуполь і Харків... поки що ротом
Фото: Google

На Московії спрогнозували масове дезертирство і паніку у лавах Збройних Сил України у разі повномасштабного наступу держави-агресора.

Про це у прямому етері кремлівського пропагандистського радіоканалу "Sputnik" заявив доктор військових наук РФ Константін Сівков, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, нібито поточна боєздатність і готовність українських захисників чинити опір російським окупантам залишає бажати кращого.

«Більшість військовослужбовців ЗСУ, за моєю інформацією, перейдуть на сторону "ДНР" і "ЛНР", коли наша армія піде у наступ на Маріуполь і Харків. Там просто моральний дух дуже слабкий. Київське командування розуміє, що велика частина особового складу регулярних військ України за першої ж нагоди розверне багнети в інший бік. Це яскраво показав досвід Криму у 2014 році», – впевнений Константін Сівков.

Одночасно вказаний "воєнний експерт" зауважив, що наявність на передовій лінії українських добровольчих формувань становить неабияку загрозу для військового потенціалу РФ, заважаючи розвивати майбутній імовірний наступ.

«Бійці так званих батальйонів Територіальної Оборони й добровольчих загонів націоналістів добре умотивовані. Я знаю, що вони навіть готові стріляти у ЗСУ, якщо ті забажають скласти зброю і не воювати з підрозділами "ДНР" і "ЛНР". Тож нам варто працювати на розкол всередині українського війська», – додав Константін Сівков.

Фактично, представник держави-агресора визнав: блискавично захопити навіть одне село їм не вдасться без активної роботи у нашому тилу з розкладання морального і бойового духу армії; тому вони намагатимуться й надалі публічно оббріхувати наших захисників.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", українське вояцтво змусить окупантів покинути всі наші території: і Донецьк, і Луганськ, і Сімферополь із Севастополем.

Читайте також:
Світ
Поки в Україні за свободу воюють представники пригноблених московією фіно-угорських народів, кремлівські спецслужби зачищають тили.
15 травня, 09:18
Світ
Необільшовицький режим росії, встановлений кремлівським бункерним щуром, продовжує масово знаходити "нацистів" серед сусідів.
04 травня, 19:02
Війна
Дмітрій Кісільов знову засвітився на інформаційній передовій
03 травня, 14:48
Війна
Приготування до улюбленого, сакрального свята всіх путіністів – "9 травня" – цьогоріч триває без колишнього розмаху і пафосу.
30 квітня, 20:24
Війна
"Чому на територіях, зайнятих проросійськими військами, був "геноцид", а з іншого боку люди жили — не тужили..."
30 квітня, 16:35
Війна
Після зриву постачання кокаїну, з фантазією на московії проблеми...
29 квітня, 13:05