Кремлівські окупанти захоплюють Маріуполь і Харків... поки що ротом

ВІЙНА
27 вересня, 12:04
Кремлівські окупанти захоплюють Маріуполь і Харків... поки що ротом
Фото: Google

На Московії спрогнозували масове дезертирство і паніку у лавах Збройних Сил України у разі повномасштабного наступу держави-агресора.

Про це у прямому етері кремлівського пропагандистського радіоканалу "Sputnik" заявив доктор військових наук РФ Константін Сівков, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, нібито поточна боєздатність і готовність українських захисників чинити опір російським окупантам залишає бажати кращого.

«Більшість військовослужбовців ЗСУ, за моєю інформацією, перейдуть на сторону "ДНР" і "ЛНР", коли наша армія піде у наступ на Маріуполь і Харків. Там просто моральний дух дуже слабкий. Київське командування розуміє, що велика частина особового складу регулярних військ України за першої ж нагоди розверне багнети в інший бік. Це яскраво показав досвід Криму у 2014 році», – впевнений Константін Сівков.

Одночасно вказаний "воєнний експерт" зауважив, що наявність на передовій лінії українських добровольчих формувань становить неабияку загрозу для військового потенціалу РФ, заважаючи розвивати майбутній імовірний наступ.

«Бійці так званих батальйонів Територіальної Оборони й добровольчих загонів націоналістів добре умотивовані. Я знаю, що вони навіть готові стріляти у ЗСУ, якщо ті забажають скласти зброю і не воювати з підрозділами "ДНР" і "ЛНР". Тож нам варто працювати на розкол всередині українського війська», – додав Константін Сівков.

Фактично, представник держави-агресора визнав: блискавично захопити навіть одне село їм не вдасться без активної роботи у нашому тилу з розкладання морального і бойового духу армії; тому вони намагатимуться й надалі публічно оббріхувати наших захисників.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", українське вояцтво змусить окупантів покинути всі наші території: і Донецьк, і Луганськ, і Сімферополь із Севастополем.

вибір редакції
Читайте також:
Делегація щойно обраних до парламенту ФРН депутатів від прокремлівської партії "Альтернатива для Німеччини" прибула до Києва.
09 листопада, 11:24
Російська пропагандистка радіє також, що через дії Росії в Україні будуть мерзнути пацієнти в лікарнях.
01 листопада, 18:06
Кремлівська пропаганда продовжує пробивати чергове дно. Тепер кривавих путінських найманців представлять "миротворцями" й "захисниками".
23 жовтня, 16:07
Кремлівський бункерний щур, якому чхати на власний народ, переконує світ щеплюватися сумнівним препаратом "Спутник V".
22 жовтня, 11:52
Донська річкова флотилія РФ поповнилася новим судном, названим на честь рецидивіста і терориста Арсена Павлова (він же "Моторола").
21 жовтня, 11:58
У Сімферополі встановили дошку на честь агента Кремля Григорія Іоффе, відомого своєю українофобською позицією.
10 вересня, 08:18