Українське вояцтво змусить окупантів покинути всі наші території

Опінії
25.09.2021, 20:07
Дмитро Савченко
Дмитро Савченко
Фото: Facebook

Коли українські війська опиняться у Донецьку, ворогів та їхніх посіпак-колаборантів там не лишиться. Маємо приклад вірменів у Карабасі.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

На фото – меморіал у Першотравневому. Далі по трасі "Республіка", Піски, а за ними Донецьк; за спиною Карлівка.

Хоч це і не так, але наївно вірю, що пів України призупинялося на цій пуповині пам'яті. Квіти біля каменю тримають голову бадьоро, а вереснева прохолода не дає шансу зів'янути.

Їх поява не безпідставна, адже зовсім нещодавно пройшла календарем вервиця знаменних днів 7-річної давнини у борні за Піски. А втім, стрілкотня тут лунає й по нині.

"Підводні рифи", бойові втрати, підступні "посадки", вихлопи з РПГ і обгоріла голова танку на асфальті. Пам'ятаю її з 2015-го, коли це була вже звільнена територія.

Високим коштом далась дезінфекція околиць мільйонника від кацапської мразоти. У розмін пішли безцінні життя, зусилля та ресурс воїнів 93 ОМБр, 17 ОТБр, Дніпро-1, ДУК ПС та інших.

Згадав далеко не всіх, тому прошу за це вибачення. І скільки б років ще не гарчали тут звуки великокаліберної трепанації неодмінно настане день, коли цей танк ми поставимо у центрі Донецька!

Читайте також:
Політика
Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.
вчора, 20:45
Опінії
Захисники України вгризлися у рідний чорнозем і не дають жодного шансу ворогам пройти далі. Від люті, москалі перейшли до терору.
03 серпня, 09:18
Опінії
Чесно кажучи, я щось таке і чекав від путіна та фсб.
30 липня, 15:51
Світ
«Ми постійно чуємо захоплення, я не боюся навіть цього слова, не лише сміливістю українців та ЗСУ», - Оксана Макарова
19 липня, 12:25
Опінії
Питання поки без відповідей
27 травня, 10:31
Опінії
Або чому російським фашистам не довелося скористалися досвідом Міхаїла Фрунзе брати Перекоп убрід
26 квітня, 11:52