Кремлівському бункерному щуру потрібна тривала війна

ВІЙНА
23.03.2025, 18:49
Кремлівському бункерному щуру потрібна тривала війна
Фото: Facebook

Узурпатор путін грає із картяром Дональдом Трампом у Чапаєва. На кону (не багато і не мало) — міжнародний світопорядок і мир в Україні.

Повторюватися — поганий тон, але інформація у наш час живе недовго, тому іноді доводиться. Отже, слід затямити, що пуйлові мир не потрібен, адже політична верхівка, якій потрібен мир, не розв'язує низку військових конфліктів у часи свого правління. 

Однією рукою пуйло грає із Трампом, то у хокей, то покер, а другою — запускає сотні ракет і безпілотників по Україні відразу після того, як «погодився» на перемир'я. Тобто спочатку погоджується на припинення обстрілів енергетичних об'єктів і потім одразу завдає ударів по цих же об'єктах.

І надалі намагається розвивати наступ на різних ділянках фронту. Тверезі голови в Україні, особливо на фронті, не бачать можливості, що московити зупиняться у своїх спробах наступати далі поки повністю не захоплять Донецьку, Луганську, Запорізьку і Херсонську області, або не розірвуться у спробах це зробити.

Поки що ми бачимо підтвердження цього. Москалі будуть організовувати із Трампом хокейні матчі, грати із ним у карти, нарди, ґольф, Чапаєва... Вони будуть воювати далі, бо вважають, що мають шанс нас дотиснути.

Ще одна тріщина на рожевих окулярах тих, хто живе у світі єдинорогів і вірить, що можна побачити мир в очах пуйла. Немає там миру, крім як кривавого руzzкого!

Автор : Олександр Солонько
Читайте також:
Війна
Авіатроща сталася ввечері 31 березня.
06 квітня, 13:45
Політика
Ймовірно, просто нещасні випадки.
04 квітня, 20:03
Війна
Серед ліквідованих окупантів може бути командир авіації Північного флоту рф генерал Олександр Отрощенко, – ЗМІ
02 квітня, 19:44
Війна
путін заявив, що росія продовжуватиме війну, доки не захопить решту територій Донбасу України, які вона досі не змогла взяти під контроль.
27 березня, 10:24
Війна
На річницю повномасштабного вторгнення в окупованому Севастополі в Криму відбувся демонтаж будівлі штабу Чорноморського флоту.
25 лютого, 13:13
Новини
Закликають сприймати написані ними казки для дітей як основу міжнародного права.
21 лютого, 16:33