Кремлю на руку мовний конфлікт у Білорусі

СВІТ
18 лютого, 12:55
Кремлю на руку мовний конфлікт у Білорусі

Член російської Ради Федерації звинуватив мешканця Мінська Арамаіса Міракяна у русофобії через прохання спілкуватися білоруською мовою.

Подія сталася ще 11 лютого, але суспільного розголосу набула лише тепер, коли про неї у негативному світлі написали провідні російські ЗМІ.

Під час відвідин продуктової крамниці Арамаіс Міракян запитав про наявність фруктового чаю, на що спочатку отримав прохання говорити по-російськи, а потім — погрозу викликати охорону.

Про інцидент мешканець Мінська написав у соціальній мережі Facebook, чим викликав хвилю підтримки й обурення одночасно.

Особливо гостро почали реагувати громадяни РФ, які звинуватили Арамаіса Міракяна у "відвертій русофобії" та "білоруському націоналізмі".

«Націоналізм як джин, випущений з пляшки. Тепер він підіймає голову і в Білорусі через вплив України. Поява негативних процесів щодо російської мови, нехай навіть на побутовому рівні, це нове явище, яке треба жорстко контролювати на законодавчому рівні», — прокоментував подію член Ради Федерації Ігор Морозов, зазначивши, що за подібні вчинки треба карати.

Читайте також:
Пацієнти почуваються задовільно.
13 березня, 06:54
До переліку країн, де виявили хворих, додалася Білорусь.
28 лютого, 09:26
Білорусь обмежила поставки м'яса птиці з країн, де зареєстровані випадки захворювання пташиним грипом.
28 січня, 16:12
Патріоти Білорусі вшанували Михайла Жизневського, відвідавши його могилу неподалік Гомеля.
23 січня, 08:55
Американську глобальну сигаретну корпорацію "Philip Morris International" звинуватили у саморекламі на тлі коронавірусної пандемії.
11:10
Уряд Литовської Республіки посилює карантинні заходи з метою зменшити навантаження на систему охорони здоров'я через спалах коронавірусу.
10:15