Крим може стати червоною лінією для путіна – The Washington Post

ВІЙНА
11.12.2022, 15:18
Крим може стати червоною лінією для путіна – The Washington Post

Надії на мирне врегулювання мало

Звільнення тимчасово окупованого Криму може стати для кремлівського бункерного щура владіміра путіна своєрідною червоною лінією.

Водночас ряд перемог Збройних сил України над загарбниками робить ідею деокупації Криму дедалі реалістичнішою.

До того ж деякі західні політики побоюються, що звільнення Криму військовим шляхом нібито "може спровокувати путіна на рішучі дії, аж до застосування ядерної бомби".

Про це йдеться у матеріалі The Washington Post.

Після звільнення українською армією Херсона, який, як обіцяла Москва, "завжди залишитися росією", офіційні особи московії посилили свою "ядерну риторику".

Зокрема, заступник голови Ради безпеки рф Дмитро Медведєв побачив чергову "страшилку", що в разі звільнення Криму настане "судний день".

Крім того, деякі члени Держдуми московії попереджали про "останній удар" у разі звільнення Криму від російської окупації.

"Відмова будь-якої зі сторін відступити загрожує перетворити війну на багаторічний конфлікт, дуже схожий на територіальне протистояння через Західний берег та сектор Гази, Нагірного Карабаху чи Курдистану", – вважають аналітики The Washington Post.

Читайте також:
Політика
Станом на сьогодні ситуація у нашому географічному регіоні склалася так, що Україна має реагувати дзеркально. На нашому боці сила і правда.
вчора, 18:25
Війна
Війна, вже майже 100 років, це не тільки безпосередньо бої. Війна вже майже 100 років це ще й інформаційний фронт.
31 травня, 17:26
Війна
РФ завалиться всередину себе, породивши не менше десятка мінідержав. Їхні потенційні лідери можуть ворогувати один з одним ядерною зброєю.
26 травня, 21:21
Політика
Історично наболіле в Європі питання політичні популісти натягують дуже не фахово на буденність. З позиції науки це виглядає кумедно.
19 травня, 16:29
Війна
А от хто ж тужить, зрозуміло, що Кремль. Бо його знов опустили, причому двічі за тиждень...
07 травня, 21:08
Війна
Під приводом удару по Кремлю путінський режим може розв'язати собі руки з приводу використання по території України тактичних ядерних ракет.
03 травня, 18:25