Крим - вирішальна територія, його деокупація змінить усе,

ВІЙНА
07.04.2023, 14:15
Крим - вирішальна територія, його деокупація змінить усе,

"Можна вбити кожного російського солдата в радіусі 200 кілометрів навколо Бахмуту, але це не змінить стратегічну ситуацію" - Бен Ходжес

Контрнаступ буде націлений на деокупацію Криму.

Про це в інтерв'ю DW заявив екскомандувач військами США в Європі Бен Ходжес.

"Я думаю, що бої навколо Бахмуту мали дуже високу ціну, але це було й необхідно. Генштаб побачив, що може зупинити російські війська в Бахмуті та виснажити їх, змусити їх використати багато ресурсів без того, щоб Україна мусила стягувати до Бахмуту свої бронетанкові війська. Адже вони знадобляться їм, коли вони розпочнуть свій власний контрнаступ, який, як я припускаю, відбудеться на дуже вузькій ділянці фронту, щоб мати вирішальний ефект, пробити сухопутний коридор між Кримом та росією.

Крим - вирішальна територія. Можна вбити кожного російського солдата в радіусі 200 кілометрів навколо Бахмуту, але це не змінить стратегічну ситуацію. Але якщо звільнити Крим, це змінить все. Тож контрнаступ буде націлений на визволення Криму. А решта Донбасу, я думаю, буде пізніше", - пояснив він.

За словами Ходжеса, західні партнери України, зокрема США, Німеччина, Великобританія та Франція, усвідомлюють, наскільки важливий цей контрнаступ, тому маємо "побачити успіх України".

Читайте також:
Війна
Дронові атаки наших спеців по НПЗ на півдні РФ виявилися настільки ефективними, що погрожувати виліз сам міністр Сєргєй Лавров. Але дарма.
07:17
Війна
Станом на 2024 рік окупаційно-терористичний контингент РФ далеко не той, як 2022-го. Навіть попри кількісну різницю, ефективність нижча.
20 червня, 13:41
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18