Крим - вирішальна територія, його деокупація змінить усе,

ВІЙНА
07 квітня, 14:15
Крим - вирішальна територія, його деокупація змінить усе,

"Можна вбити кожного російського солдата в радіусі 200 кілометрів навколо Бахмуту, але це не змінить стратегічну ситуацію" - Бен Ходжес

Контрнаступ буде націлений на деокупацію Криму.

Про це в інтерв'ю DW заявив екскомандувач військами США в Європі Бен Ходжес.

"Я думаю, що бої навколо Бахмуту мали дуже високу ціну, але це було й необхідно. Генштаб побачив, що може зупинити російські війська в Бахмуті та виснажити їх, змусити їх використати багато ресурсів без того, щоб Україна мусила стягувати до Бахмуту свої бронетанкові війська. Адже вони знадобляться їм, коли вони розпочнуть свій власний контрнаступ, який, як я припускаю, відбудеться на дуже вузькій ділянці фронту, щоб мати вирішальний ефект, пробити сухопутний коридор між Кримом та росією.

Крим - вирішальна територія. Можна вбити кожного російського солдата в радіусі 200 кілометрів навколо Бахмуту, але це не змінить стратегічну ситуацію. Але якщо звільнити Крим, це змінить все. Тож контрнаступ буде націлений на визволення Криму. А решта Донбасу, я думаю, буде пізніше", - пояснив він.

За словами Ходжеса, західні партнери України, зокрема США, Німеччина, Великобританія та Франція, усвідомлюють, наскільки важливий цей контрнаступ, тому маємо "побачити успіх України".

Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24