Кримські вчителі добровільно допомагають окупантам

КРИМІНАЛ
13.08.2023, 21:19
Кримські вчителі добровільно допомагають окупантам
Фото: Twitter

72-річна викладачка з Севастополя Ольга Оскольська поскаржилася поліцаям РФ на православного священника за проукраїнську позицію.

Такі відомості з тимчасово окупованого росіянами Криму повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання "SVTV News".

Зазначається, що жінка давно працює педагогом на постійній основі у Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді у портовому місті й уже не вперше доносить на "ворогів народу".

Цього разу Ольга Оскольська написала кляузу на настоятеля Храму святих Дванадцятьох апостолів у Балаклаві, звинувативши у «читанні неправильних проповідей у церкві та агітації парафіян підтримувати Україну».

Російські поліцаї спільно з карателями із ФСБ уже навідалися до собору та обнишпорили помешкання священнослужителя, чиє ім'я не буде розголошено до початку судового процесу.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що майже половина населення вільного Слов'янська досі чекає на прихід окупантів із РФ.

Читайте також:
Полтава
Днями Наталя Веретеннікова вийшла із СІЗО. Разом із батьком їй вдалося уникнути кримінальної відповідальності за колабораціонізм.
07 липня, 10:26
Війна
На Луганщині ліквідовано так званого «екс-першого заступника управління виконання покарань «ЛНР» Андрія Козака.
05 липня, 16:05
Війна
Мацегора у перші дні повномасштабного вторгнення московії перейшов на сторону російських окупантів
11 червня, 17:55
Війна
Колаборант перебуває у критичному стані.
08 червня, 17:37
Війна
Агентів ФСБ було затримано «на гарячому», коли вони шпигували за вогневими групами протиповітряної оборони.
07 червня, 10:45
Політика
Деяким нашим співгромадянам муляє око українська національна ідентичність. Вони власну мати продадуть, щоби догодити Москві.
05 червня, 07:34