Кримські вчителі добровільно допомагають окупантам

КРИМІНАЛ
13 серпня, 21:19
Кримські вчителі добровільно допомагають окупантам
Фото: Twitter

72-річна викладачка з Севастополя Ольга Оскольська поскаржилася поліцаям РФ на православного священника за проукраїнську позицію.

Такі відомості з тимчасово окупованого росіянами Криму повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання "SVTV News".

Зазначається, що жінка давно працює педагогом на постійній основі у Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді у портовому місті й уже не вперше доносить на "ворогів народу".

Цього разу Ольга Оскольська написала кляузу на настоятеля Храму святих Дванадцятьох апостолів у Балаклаві, звинувативши у «читанні неправильних проповідей у церкві та агітації парафіян підтримувати Україну».

Російські поліцаї спільно з карателями із ФСБ уже навідалися до собору та обнишпорили помешкання священнослужителя, чиє ім'я не буде розголошено до початку судового процесу.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що майже половина населення вільного Слов'янська досі чекає на прихід окупантів із РФ.

Читайте також:
Війна
Про це відкрито говорять самі правоохоронці.
31 жовтня, 09:25
Кримінал
Українські контррозвідники викрили чергового агента ворожої спецслужби. Чоловік наводив ракети на об'єкти інфраструктури Харківщини.
19 жовтня, 15:56
Війна
Проросійські маріупольці їздять відпочивати в Євросоюз і прославляють РФ. Українська держава ігнорує подібні факти.
11 жовтня, 08:48
Кримінал
Дві громадянки України вирішили нажитися на смертях своїх співвітчизників. Жінки активно співпрацювали з кремлівськими карателями.
10 жовтня, 11:24
Кримінал
Організатор незаконного збройного угруповання – мешканець Чугуєва. Він залучив двох колишніх правоохоронців та одного безробітного.
03 жовтня, 18:07
Політика
Кремль із подачі Віктора Медведчука готував Нестора Івановича на одну з найвищих державних посад після окупації України. Не склалося.
15 вересня, 19:47