Кримськотатарська радіостанція "Мейдан" зупинила мовлення в окупованому Криму – Ленур Іслямов

ПОЛІТИКА
01 березня, 15:56
Ленур Іслямов
Ленур Іслямов
Фото: detector.medi

Таке відбувається не вперше.

Перша кримськотатарська радіостанція "Мейдан" зупинила мовлення в тимчасово окупованому Росією Криму.

Про це у себе на сторінці у ФБ повідомив власник медіахолдингу АТR, до якого входить "Мейдан", Ленур Іслямов.

“Ми не змогли заплатити за трансляцію в Крим надавачу послуг. Це вже друге відключення радіо за всю його 15-річну історію”, – йдеться в його повідомленні.

Іслямов також зазначив, що радіостанцію вимкнули з ефіру окупанти в Криму, але у вересні 2015 року, радіостанція відновила трансляцію завдяки підтримці української держави, українського народу і Мустафи Джемілєва особисто.

Вперше радіостанція зупинила мовлення у 2015 році, оскільки не змогла перереєструватися в Криму за російським законодавством.

“Голова Меджлісу Рефат Чубаров ще 2015 році ходив зі мною по всіх державних установах України і пояснював чиновникам важливість відновлення мовлення в окупований Крим”, – нагадав Іслямов.

Як повідомлялося раніше, на початку 2021 року телеканал ATR заявив, що не може отримати фінансування з держбюджету – через внутрішнє розпорядження міністра Міністерства реінтеграції окупованих територій Олексія Резнікова, якого кримські татари тоді звинуватили в дискримінації. 

вибір редакції
Читайте також:
У Вашингтоні отримали лише черговий доказ того, що реальні процеси в Україні далекі від демократичних
26 жовтня, 18:10
Незалежність російських реґіонів – досяжна мета, але виконавці волі путінського режиму всіляко їй противляться, особливо у соцмережах.
04 серпня, 13:03
Потенційних революціонерів і свідомих провокаторів, які через соціальні мережі закликатимуть до зміни влади у Бішкеку, — каратимуть.
12 липня, 07:59
Якщо раптом вирішили розповісти правду про російську окупацію Кримського півострова на платформі "Google", у вас нічого не вийде.
07 липня, 07:59
Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.
03 квітня, 12:23