Кріостимуляція лікує ожиріння

23.05.2023, 16:32
Кріостимуляція лікує ожиріння
Фото: Google

Після сеансів кріостимуляції повні люди скидають вагу і стають фізично сильнішими, адже у них покращуються показники метаболізму.

Відповідні результати наукового дослідження оприлюднено у спеціалізованому виданні "Medical Xpress", повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати під час експерименту, кріостимуляція допомагає людям із надмірною вагою наближати до норми рівень холестерину, глюкози та інші речовин.

У дослідженні брали участь 12 чоловіків та 17 жінок з індексом маси тіла понад 30; добровольців поділили на дві групи: перша 2 тижні пройшла 10 двохвилинних сеансів у кріокамері при температурі -100°C, а друга – при -55°C.

«Нам вдалося встановити, що холод пішов на користь усім учасникам експерименту. Проте, перша група мала виняткові результати. Наприклад, втрата 5,6% від обсягу талії – замість 1,4% у другій групі»,  – відзвітували науковці.

Ймовірно, ефект пов'язаний із тим, що за більш низьких температур людському організму доводиться перетравлювати більше молекул жиру задля того, аби представник виду Homo sapiens sapiens не змерз.

Станом на тепер науковці планують провести більш тривалі експерименти та збільшити вибірку із-поміж добровольців, яких занурять у кріокамери на довгий ніж у попередні рази час.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що перманентне вживання кавуна допомагає покращити метаболізм і здоров'я серцево-судинної системи.

Читайте також:
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10
Життя
Учасники дослідження, віком 18-30 років, перебували під постійним наглядом протягом двох 24-годинних сеансів. Вони спали вночі по 8 годин.
12 березня, 14:55
Життя
Біологи з'ясували: деякі ґрунтові й озерні бактерії високогірного азійського краю виробляють молекули рифаміцинів, кадаміцинів, хадаміцинів.
04 березня, 22:40
Життя
Міжнародна команда біологів дослідила бібліотеку, яка містить понад 50 мільярдів різних людських антитіл. Протиотруту випробували на мишах.
25 лютого, 16:39