Кріостимуляція лікує ожиріння

23 травня, 16:32
Кріостимуляція лікує ожиріння
Фото: Google

Після сеансів кріостимуляції повні люди скидають вагу і стають фізично сильнішими, адже у них покращуються показники метаболізму.

Відповідні результати наукового дослідження оприлюднено у спеціалізованому виданні "Medical Xpress", повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати під час експерименту, кріостимуляція допомагає людям із надмірною вагою наближати до норми рівень холестерину, глюкози та інші речовин.

У дослідженні брали участь 12 чоловіків та 17 жінок з індексом маси тіла понад 30; добровольців поділили на дві групи: перша 2 тижні пройшла 10 двохвилинних сеансів у кріокамері при температурі -100°C, а друга – при -55°C.

«Нам вдалося встановити, що холод пішов на користь усім учасникам експерименту. Проте, перша група мала виняткові результати. Наприклад, втрата 5,6% від обсягу талії – замість 1,4% у другій групі»,  – відзвітували науковці.

Ймовірно, ефект пов'язаний із тим, що за більш низьких температур людському організму доводиться перетравлювати більше молекул жиру задля того, аби представник виду Homo sapiens sapiens не змерз.

Станом на тепер науковці планують провести більш тривалі експерименти та збільшити вибірку із-поміж добровольців, яких занурять у кріокамери на довгий ніж у попередні рази час.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що перманентне вживання кавуна допомагає покращити метаболізм і здоров'я серцево-судинної системи.

Читайте також:
Опінії
Будь ласка, використовуйте лише якісні, сертифіковані турнікети, які радить комітет TCCC
16 травня, 10:07
Світ
Більшість біологічного матеріалу надійшла безпосередньо від матері та батька малюка, ще близько 0,1% – від третьої жінки-донора.
10 травня, 18:17
Життя
Британські лікарі та науковці створили модель штучного інтелекту, яка з високою точністю визначає злоякісну пухлину з епітеліальної тканини.
08 травня, 20:41
Світ
Науковці зі Школи медицини Льюїса Каца в Університеті Темпла і Медичного центру Університету Небраски завершили багаторічні випробування.
02 травня, 19:14
Життя
Зі шкільної парти нам відомо, що молекули рибонуклеїнових кислот присутні у клітинах всіх живих істот і виконують безліч важливих завдань.
28 квітня, 18:04
Війна
Медична бюрократія проти поранених на фронті
22 лютого, 16:15