Кріостимуляція лікує ожиріння

23.05.2023, 16:32
Кріостимуляція лікує ожиріння
Фото: Google

Після сеансів кріостимуляції повні люди скидають вагу і стають фізично сильнішими, адже у них покращуються показники метаболізму.

Відповідні результати наукового дослідження оприлюднено у спеціалізованому виданні "Medical Xpress", повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати під час експерименту, кріостимуляція допомагає людям із надмірною вагою наближати до норми рівень холестерину, глюкози та інші речовин.

У дослідженні брали участь 12 чоловіків та 17 жінок з індексом маси тіла понад 30; добровольців поділили на дві групи: перша 2 тижні пройшла 10 двохвилинних сеансів у кріокамері при температурі -100°C, а друга – при -55°C.

«Нам вдалося встановити, що холод пішов на користь усім учасникам експерименту. Проте, перша група мала виняткові результати. Наприклад, втрата 5,6% від обсягу талії – замість 1,4% у другій групі»,  – відзвітували науковці.

Ймовірно, ефект пов'язаний із тим, що за більш низьких температур людському організму доводиться перетравлювати більше молекул жиру задля того, аби представник виду Homo sapiens sapiens не змерз.

Станом на тепер науковці планують провести більш тривалі експерименти та збільшити вибірку із-поміж добровольців, яких занурять у кріокамери на довгий ніж у попередні рази час.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що перманентне вживання кавуна допомагає покращити метаболізм і здоров'я серцево-судинної системи.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11 листопада, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10 вересня, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14 серпня, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51