Кривавий va banque Бібі Сатаньягу у Ґазі

СВІТ
07 травня, 08:28
Кривавий va banque Бібі Сатаньягу у Ґазі
Фото: Yeni Şafak

Відставний генерал сіоністської армії попередив про можливий крах державного утворення Ізраїль. Причина тому — безглузді дії чинного уряду.

Таку думку в інтерв'ю незалежному ізраїльському журналістові Урі Мілштайну висловив колишній генерал ЦАХАЛу Іцхак Брік. Досвідчений вояк повідомив про страхи Біньяміна Нетаньяху, який знає, що продовження агресивної політики призведе до краху держави.

Прем'єр-міністр єврейського утворення на Святій Землі в курсі катастрофи, яка наближається у військовому, економічному, політичному та соціальному плані. Все через те, що війна у Ґазі зайшла у криваву безвихідь для Ізраїля.

За словами Іцхака Бріка, навіть якщо ХАМАС і ліванська «Гізболла» продовжуватимуть воювати так само як і сьогодні, без військових сюрпризів, «держава Ізраїль завалиться як Колос». Далі відставний генерал  ЦАХАЛ заявив наступне:

«Нетаньягу чудово знає, що за минулі 20 років ми перебуваємо у військовому глухому куті. Начальники штабів розділили ЦАХАЛ на 6 дивізій, зважаючи на своє глобальне бачення того, що великі війни закінчилися. Вони побудували невелику сухопутну армію, яка ледве могла битися на одному секторі у регіональній війні, нам довелося б боротися на шести секторах одночасно.

Нетаньягу також знає, що ця ситуація призвела до тяжких наслідків у війні проти ХАМАС у смузі Ґази. Бойовики ХАМАС повернувся до районів, куди армія вдерлася і звідки пішла у секторі. Намір нашої армії продовжувати війну на виснаження проти ХАМАС за допомогою рейдів не приносить жодної користі, тому що ці атаки — лише крапля у морі, що послаблює ворога. Нетаньягу добре розуміє, що доки триває ця бійня, ця війна також продовжуватиме виснажувати наші сили на північному кордоні, і це має дуже небезпечні наслідки».

Окремо відставний генерал Іцхак Брік зауважує, що обіцяний Нетаньягу вхід підрозділів ЦАХАЛ у єдине вільне палестинське місто у секторі Рафах не принесе жодних результатів. Усе буде навпаки — поглибить проблему у десятки разів.

«Я переконаний, що вхід у Рафах повністю зруйнує наші відносини з арабськими країнами, з якими у нас налагоджено мирні відносини. Це матиме дуже тяжкі наслідки насамперед ізоляцію Ізраїля у політичній та економічній сферах та ембарго зброї, яке вже розпочалося. ХАМАС уже добре підготувався до бойових дій і приготував для нас стратегічну засідку із пастками та вибухівкою на вулицях, площах та у будинках», — додав Іцхак Брік.

Станом на сьогодні існує ймовірність того, що солдати резерву відмовляться вступати до складу ЦАХАЛ і проводити зачистку Ґази від палестинців. На це вказують десятки випадків відмови підкоритись наказу про повторну мобілізацію для участі у війні солдатів десантних частин.

Медіаагенція «Останній Бастіон» окремо нагадує читачам, що заокеанська філія Ізраїлю вирішила прихистити палестинських біженців. Адміністрація президента Джозефа Байдена дозволила збільшити кількість палестинців у США.

Кривавий va banque Бібі Сатаньягу у Ґазі_1
Читайте також:
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
14 червня, 10:26
Світ
Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.
11 червня, 12:35
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27