Заокеанська філія Ізраїлю вирішила прихистити палестинських біженців

СВІТ
03 травня, 21:38
Заокеанська філія Ізраїлю вирішила прихистити палестинських біженців
Фото: CBS News

Адміністрація президента Джозефа Байдена дозволила збільшити кількість палестинців. Прохачів притулку із Ґази запрошують до США.

Про це безпосередньо з урядових кабінетів Білого дому повідомили журналісти американського телеканалу CBS News. Як з'ясувалося, обговорення такого кроку активізувалося за минулі кілька тижнів, коли чиновники у Вашинґтоні висловили протест етноциду палестинців ізраїльтянами.

Посадовці кількох федеральних агентств обговорювали «практичність різних варіантів» переселення палестинців зі смуги Гази до Америки (про які саме штати йдеться, не уточнено — прим. ред.). Найбільше прихильників такої акції — серед лівого крила Демократичної партії, які працюють у Державному департаменті.

У Білому домі припускають, що перш за все притулок у США отримають ті палестинці (а це приблизно 1750-2100 осіб — прим. ред.), чиї родичі мають американський паспорт або ґрін-карту. За одним зі сценаріїв, для переселення використовуватимуть теперішню Програму прийняття біженців (US RAP).

Медіаагенція «Останній Бастіон» окремо нагадує читачам, що юристи адміністрації Байдена закликають його припинити озброювати Ізраїль. Дії режиму Бібі Сатаньягу у Ґазі не відповідають нормам США та міжнародному гуманітарному праву.

Читайте також:
Політика
Президент США заявив, що нікуди не піде.
05 липня, 18:05
Політика
Байден після дебатів не захотів особисто відповідати, чи повинен він відмовитися від участі у виборах
28 червня, 18:36
Світ
Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки
28 травня, 17:50
Світ
Можливу перемогу 45-го президента США багато хто вважає реальною загрозою для безпеки. При чому не тільки України, а й усієї Європи.
22 травня, 12:28
Політика
Лідер демократів у Палаті представників США наголосив на важливості подальшої підтримки нашої країни. На кону — безпека всього світу.
07 травня, 21:42
Життя
Спалах небезпечної інфекції виявили на 4-х молочних фермах у США. Хвороба охопила велику рогату худобу у штатах Техас, Канзас і Нью-Мексико.
05 квітня, 12:34