Кубло українофобів: посольство Ізраїля приписує Бандері вигадані злочини

ПОЛІТИКА
05 січня, 08:42
Кубло українофобів: посольство Ізраїля приписує Бандері вигадані злочини
Фото: BBC News Ukraine

Традиція шанування лідерів української нації, від яких стає неприємно нашим сусідам і чужинцям, — це одна з основ нашої незалежності.

Свідченням є виття й обурення ізраїльського дипломатичного представництва в Україні з приводу маршу до річниці з дня народження Степана Бандери в Києві.

Посольство іноземної держави через власну сторінку у Twitter поширило заяву, в якій засудило організаторів і учасників велелюдного дійства у нашій столиці.

За словами ізраїльських дипломатів, націоналістичний марш до дня народження Бандери — це ніщо інше як прославлення тих, хто нібито "підтримував нацистську ідеологію", а отже "оскверняє пам'ять жертв Голокосту в Україні".

Крім того, співробітники посольства вимагають від українських правоохоронців невідкладно провести розслідування "антисемітських проявів, які мали місце під час заходу", посилаючися на закон №1770-ІХ, ухвалений торік 22 вересня.

Українські користувачі соціальної мережі, не стали миритися з подібною прокремлівською пропагандою, і відповіли на закиди дипломатів таким чином:

Кубло українофобів: посольство Ізраїля приписує Бандері вигадані злочини_1
Кубло українофобів: посольство Ізраїля приписує Бандері вигадані злочини_3

А проте, слід пригадати іноземним громадянам із дипломатичним імунітетом, що їхня держава до тепер не визнає Голодомори 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років геноцидом українського народу, заперечуючи сам факт причетності своїх одноплемінників до цього злочину проти людяності.

Можливо, Ізраїлю краще звернути увагу на власні проблеми та прогалини у своїй історії, в якій кожна друга постать — терорист.

На відміну від Степана Бандери, який був в'язнем польської в'язниці "Свєнти кжиж" і німецького концтабору "Заксенгаузен", національний герой Ізраїлю Авраам Штерн – нацистський колаборант, який вбивав британців і арабів у Палестині в 1930-1940-х роках.

З відкритих джерел відомо, що Штерн вів активну терористичну діяльність на обох берегах річки Йордан, організовуючи експропріації, політичні вбивства та напади на патрулі; у результаті був ліквідований британцями під час облави в Тель-Авіві.

Кубло українофобів: посольство Ізраїля приписує Бандері вигадані злочини_5

Ось, що пише про нього провідна газета цієї близькосхідної країни "The Times of Israel", посилаючися на спогади його єдиного сина:

«...Він, зрештою, виступав за угоду з нацистською Німеччиною, стверджуючи, що євреї, котрі живуть на землі Ізраїлю, знаходяться під чоботом британського окупанта, тож повинні шукати "менше зло" і піти на угоду з ворогами своїх ворогів, тобто нацистами. Батько щиро вірив, що таким чином зможе витіснити британців із Палестини, допомагаючи нацистам позбутися євреїв в Європі, відсилаючи їх до майбутньої Держави Ізраїль»; як кажуть — коментарі зайві!

Відтак для нас очевидно, що Ізраїль свідомо веде свою дипломатію не інакше як ворог України, відверто підігруючи державі-агресору зі Сходу, а його посли у Києві подібними заявами повсякчас розпалюють антисемітизм, рівень якого доволі низький у порівнянні з РФ. 

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Степан Бандера — незламний борець за волю України та славетна постать у нашій сучасній історії, чиїм прізвищем на Московії та у Польщі пропагандисти-українофоби лякають дітей.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Світ
У прикордонній з РФ естонській Нарві вирують справжні пристрасті щодо долі пам'ятника совєцькому танку, встановленого 70 років тому.
10 серпня, 09:09
Полтава
Боротьба за незалежність України та перехід на бік ворога (скажімо, більшовицьких окупантів) цієї незалежності – речі несумісні.
16 липня, 20:34
Виміри
"Останній Бастіон" приєднується до ініціативи ДУК ПС з увічнення українського захисника Тараса "Хаммера" Бобанича у топоніміці Полтави.
15 липня, 14:23
Опінії
Світ не знає про шахту Саліна. Та ми повинні пам'ятати...
27 червня, 15:45
Книги
Відомий літературний твір карельського і фінського народів висунуто на конкурс Європейської комісії зі збереження історичної спадщини.
15 червня, 07:52
Історія
Російська історія заснована на викрадених в інших і підкорених Москвою народів артефактах та неодноразово переписана на замовлення режимів.
02 червня, 09:08