Кубраков постарався?

ВІЙНА
02 лютого, 10:15
Кубраков постарався?

Державна міграційна служба відмовила білоруському добровольцю у посвідці на постійне проживання

Державна міграційна служба України не прийняла документи від білоруського ексдобровольця із полку Кастуся Каліновського Олексія Лазарєва (позивний “Вуж”), який хотів оформити посвідку на постійне проживання.

Про це Олексій Лазарєв написав у твітері.

Він додав, що чекатиме на письмову відмову, бо попередньо від ДМС надіслали відповідь телефоном.

За інформацію моніторингової групи “Беларускі Гаюн”, дружина колишнього добровольця Вероніка також є ексбійчинею полку Калиновського (позивний “Сон”).

“Є лише одна країна, де приймуть білорусів. Але є нюанс”, – сумно пожартував Лазарєв.

Він додав також, що ситуація ускладнюється тим, що у серпні 2022 року минув термін дії паспорта дружини. Повернутися до Білорусі за новим вона не може, оскільки в республіці добровольцям загрожує покарання аж до страти, при цьому зробити новий документ у консульстві Білорусі в ЄС теж немає можливості – без візи та паспорта її не випустять з України.

Подружжя вступило до полку (тоді ще батальйону) Калиновського на початку російського вторгнення. У березні 2022-го вони повінчалися у Києві.

Нагадаємо, 24 січня Олександр Лукашенко, який називає себе президентом Білорусі, пообіцяв "знищити" учасників добровольчих воєнізованих формувань білорусів, які діють в інших країнах. Політик має намір переслідувати бійців із дислокованого в Україні полку ім. Калиновського та "Посполитого руйнування" у Польщі.


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що указом № 868/2022 Зеленський завів до своєї ставки верховного головнокомандувача віцепрем’єра Олександра Кубракова.

Кубраков — рідний племінник міністра внутрішніх справ лукашенківської Білорусі, ката білоруського народу, хрещеного батька тамтешнього ОМОНу Івана Кубракова.

Кубраков постарався?_1

Іван Кубраков останнім часом більш активно висловлюється про Україну — виключно про «недобитий фашизм», ідентифікує білоруських громадян, які воюють за Україну тощо… Міністр внутрішніх справ не управляє зовнішньою розвідкою, але має достобіса добре джерело інформації в Україні.

Він та його голова слідчого комітету хваляться в себе в пресі тим, як оперативно виловлюють усіх диверсантів, які «пройшли підготовку в Україні» або мали контакт із певними людьми в нашій державі.

Читайте також:
Політика
Зеленський заховав від Байдена противника стосунків з США, російського агента, хабарника та антимайданівця Олега Татарова
27 лютого, 09:35
Світ
Досвідчений вітчизняний гідромеханік зі світовим ім'ям Юрій Семенов добровільно співпрацює з Харбінським інженерним інститутом.
20 лютого, 19:45
Кримінал
З його вини загинули десятки захисників України
04 січня, 09:38
Політика
Половина Верховної Ради IX скликання проголосувала за скандальний законопроєкт №8271, який посилює покарання військовослужбовців.
16.12.2022, 09:34
Виміри
Патологічна схильність Зеленського до брехні має поставити хрест на його подальшій політичній кар'єрі. А зрадники повинні понести покарання.
10.12.2022, 11:01
Опінії
Федеральний суд Східного округу Нью-Йорка в Брукліні виніс обвинувальний акт щодо екснардепа України Андрія Деркача
09.12.2022, 15:26